Joanna Jóźwik w Grecji

i

Autor: Instagram / Joanna Jóźwik Joanna Jóźwik w Grecji

Boska Joanna Jóźwik w zwiewnej sukience zachwyca w Grecji! Te ZDJĘCIA robią furorę

2021-08-06 10:41

Joanna Jóźwik do niedawna walczyła na igrzyskach olimpijskich w Tokio. W biegu na 800 metrów odpadła jednak w półfinale. Teraz natomiast postanowiła odpocząć po wszelkich wyrzeczeniach związanych z uprawianiem sportu na tak wysokim poziomie. Ruszyła na urlop do Grecji i pochwaliła się zdjęciami z wypoczynku, na których jak zawsze zachwyca urodą!

Lekkoatleci okazali się wielką bronią Polski podczas igrzysk olimpijskich w Tokio. Gdy oni włączyli się do gry, polscy kibice mogli cieszyć się znakomitymi wynikami sportowców, za których trzymają kciuki. Niektórym oczywiście poszło lepiej, innym gorzej, ale wszyscy zebrali wielki szacunek fanów. W gronie tym znalazła się również Joanna Jóźwik. Biegaczka specjalizująca się w dystansie 800 metrów musiała jednak uznać wyższość swoich rywalek na etapie półfinału.

Zobacz też: Kamera przyłapała Polaków po medalu! Przekleństwa na wizji

Teraz natomiast postanowiła ruszyć do Grecji, aby w tamtejszym słońcu i przy wysokich temperaturach wrzucić na luz i odpocząc po wielkim obciążeniach fizycznych i mentalnych. Przy okazji sportmsenka pokusiła się o kilka słów prosto z serca. - Czas jednak zwolnić, odpuścić na pewien czas. Poznać coś, czego do tej pory nie znałam. Nie wiem, czy kiedykolwiek otrzymałam taką masę wiadomości i ogrom wsparcia… co więcej, żadnej negatywnej wiadomości - zaznaczyła Joanna Jóźwik.

Z powyższych słów Joanny Jóźwik wynika, że jej fani nie muszą się obawiać i jeszcze ujrzą ją w akcji. Póki co jednak zawodniczka zdecydowanie potrzebuje resetu i odsapnięcia od wszelkich obciążeń, które w ostatnim czasie były dla niej bardzo wysokie. Jaka będzie przyszłość polskiej sportsmenki? Tego dowiemy się już zapewne w najbliższych tygodniach.

Wojciech Nowicki po zdobyciu olimpijskiego złota
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze