Coming-out medalistki-lesbijki w TVP! Katarzyna Zillmann zaskoczyła

2021-07-28 15:51
Katarzyna Zillmann
Autor: Paweł Skraba / SE Katarzyna Zillmann

Katarzyna Zillmann to jedna z członkiń czwórki podwójnej kobiet, która zdobyła pierwszy medal dla Polski na IO Tokio 2020. Srebrne medalistki szaleńczo cieszyły się z ogromnego sukcesu. Na antenie TVP polska wioślarka Zillmann dokonała coming-outu. Publicznie pozdrowiła swoją dziewczynę, zaskakując wielu kibiców oglądających zawody Tokio 2020.

Piękna to była noc dla kibiców sportu z Polski. Katarzyna Zillmann i jej koleżanki z czwórki podwójnej sięgnęły po pierwszy medal dla Polski podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020! Czwórka nie ukrywała wielkich emocji, zwłaszcza właśnie Zillmann. - Kocham dziewczyny bardzo. Były bardzo ciężkie warunki, bardzo duże fale. Nic nie widziałam, przyrzekam! Rozejrzałam się: prawie wszyscy za nami - mówiła wzruszona w wywiadzie z TVP Sport. Niektórych zaskoczyła już na spokojnie, gdy opadły największe pierwsze emocje. Na antenie TVP dokonała coming-outu.

NIE PRZEGAP! Wiemy, kim jest dziewczyna Katarzyny Zillmann!

Tokio 2020: Coming-out polskiej medalistki

Maria Sajdak zaczęła wyliczać, komu dziękuje i kogo pozdrawia po zdobyciu medalu. - Bardzo pozdrawiam moją dziewczynę Julię - szybko wtrąciła także Katarzyna Zillmann. "Mamy więc coming out przy okazji zdobycia medalu! BRAWO! GRATULACJE! Katarzyna Zillmann stała się trzecią polską wyoutowaną sportowczynią w Tokio – razem z Aleksandrą Jarmolińską (strzelectwo) oraz razem z żeglarką Jolą Ogar-Hill - pisze na Instagramie profil magazynu "Replika". - Nie wiedziałam, że byłam w szafie - odpowiedziała Zillmann z przymrużeniem oka.

NIE PRZEGAP! Polska olimpijka wyznaje: Jestem lesbijką, planuje ślub. Tokio 2020

Poznajcie dziewczynę Katarzyny Zillmann. Zdjęcia w galerii poniżej!

Kim jest Katarzyna Zillmann?

Katarzyna Zillmann to druga srebrna medalistka IO Tokio 2020 z naszej osady. Z Martą Wieliczko współpracuje od lat! Jeszcze w 2015 roku startowała z nią w mistrzostwach świata młodzieżowców. Obecnie razem ze swoją osadą ma na koncie tytuły mistrzyni świata i mistrzyni Europy (kolejno Płowdiw 2018 i Glasgow 2018). W Poznaniu w 2020 roku sięgnęła po brąz mistrzostw Europy. Po srebrze Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 nie ukrywała wielkiego wzruszenia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze