Droga polskich siatkarzy do finału IO Tokio: Z kim gra Polska w fazie pucharowej DRABINKA

2021-08-01 18:59
Siatkówka, Tokio 2020, igrzyska, Polska - Włochy, siatkarze, Bartosz Kurek, Wilfredo Leon
Autor: FIVB Polscy siatkarze podczas meczu z Włochami na igrzyskach w Tokio

Reprezentacja Polski pod porażce z Iranem w pierwszym meczu Igrzysk Olimpijskich w Tokio idzie jak burza, ogrywając kolejnych rywali, których spotykają na parkiecie. Znakomite wyniki dały Biało-czerwonych awans do fazy pucharowej, gdzie czekają już na nich kolejni rywale. Tokio 2020 siatkówka: Z kim gra Polska w fazie pucharowej DRABINKA. Droga reprezentacji Polski do finału Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Kibice reprezentacji Polski w siatkówkę podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio, podobnie jak podczas innych imprez mają nadzieję, że Biało-czerwonym uda się wywalczyć medal, a najlepiej złoty. Pierwszy mecz na turnieju w stolicy Japonii, w którym Polacy przegrali z Iranem mógł sprawić, że humory fanów nieco się popsuły, jednak podopieczni Vitala Heynena szybko wyciągnęli wnioski i zaczęli grać jak z nut, co pozwoliło im awansować do ćwierćfinału z pierwszego miejsca w swojej grupie. Walka o olimpijskie medale rozpoczyna się na dobre od kolejnego meczu reprezentacji Polski, podczas którego zmierzą się oni z Francuzami. Wygrana w ćwierćfinale oznaczać będzie z kolei, że w kolejnej fazie turnieju na Polaków czekać będzie ktoś z pary Włochy - Argentyna. Zobaczcie jak prezentuje się drabinka fazy pucharowej Igrzysk Olimpijskich w Tokio oraz z kim walczyć będą Polacy! 

NIE PRZEGAP: Dziewczyna Katarzyny Zillmann rzuciła jej się w ramiona na lotnisku

Tokio 2020 siatkówka faza pucharowa DRABINKA i TERMINARZ

Ćwierćfinały:

  • Kanada - Rosyjski Komitet Olimpijski (3.08, 2:00)
  • Japonia - Brazylia (3.08, 6:00)
  • Włochy - Argentyna (3.08, 10:00)
  • Polska - Francja (3.08, 14:30)

Półfinały:

  • Polska/Francja - Włochy/Argentyna (5.08, 6:00)
  • Japonia/Brazylia - Rosyjski Komitet Olimpijski/Kanada (5.08, 14:00)

Mecz o brązowy medal:

  • Mecz o brązowy medal (7.08, 6:30)

Finał:

  • Finał (7.08, 14:15)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze