Dziewczyna Katarzyny Zillmann rzuciła jej się w ramiona na lotnisku

2021-08-01 18:12
Katarzyna Zillmann, Julia Walczak
Autor: Instagram/ kzillmann, juliavvalczak Katarzyna Zillmann, Julia Walczak

Polskie wioślarki dały kibicom reprezentacji Polski oraz swoim najbliższym wiele powodów do radości, zdobywając srebro na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, który przy okazji był pierwszym dorobkiem medalowym Biało-czerwonych podczas imprezy w stolicy Japonii. Nic więc dziwnego, że zawodniczki po powrocie do Polski przywitały tłumy, w tym oczywiście najbliższe im osoby Katarzynę Zillmann przywitała jej partnerka Julia Walczak.

Polskie wioślarki z czwórki podwójnej Agnieszka Kobus-Zawojska, Marta Wieliczko, Maria Sajdak i Katarzyna Zillmann w krótkiej chwili znalazły się na ustach kibiców w całej Polsce po tym, jak wywalczyły pierwszy medal dla Biało-czerwonych podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio i stanęły na drugim stopniu podium. Bardzo szybko jeszcze większą popularność zdobyła Katarzyna Zillmann, która podczas wywiadu po wywalczeniu srebra, postanowiła podziękować swojej dziewczynie i tym samym dokonać coming-outu. Teraz polskie wioślarki wróciły w końcu do domu i mogły przeżyć niemały szok, gdy na lotniku Okęcie zostały przywitane przez tłumy kibiców. Na miejscu nie mogło zabraknąć również najbliższych osób dla srebrnych medalistek z Tokio, w tym oczywiście partnerki Katarzyny Zillmann. 

NIE PRZEGAP: Polka popłakała się po półfinale. Ten widok chwyta za serce 

Tak tłumy przywitały nasze srebrne medalistki na lotnisku 

Katarzyna Zillmann przywitana przez swoją dziewczynę 

W tłumie osób, które przybyły na Okęcie by powitać nasze wioślarki po powrocie z Igrzysk Olimpijskich w Tokio do domu nie mogło zabraknąć oczywiście Julii Walczak, czyli partnerki Katarzyny Zillmann. Kanadyjkarka bardzo ucieszyła się z tego, że wybranka jej serca wróciła już do domu, przewożąc ze sobą srebrny medal olimpijski i czym prędzej rzuciła jej się na szyję. 

Czytaj także: Piekło w Tokio. Dramatyczna relacja polskiej zawodniczki

Katarzyna Zillmann przywitana na Okęciu
Autor: AKPA Katarzyna Zillmann przywitana na Okęciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze