Igrzyska Olimpijskie -Tokio 2020. Kalendarz kibica i najważniejsze starty Polaków (30.07-5.08)

2021-07-30 7:43
Paweł Fajdek
Autor: Paweł Skraba Paweł Fajdek

Pierwszy tydzień sportowej rywalizacji w ramach Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 już za nami. Najbliższe dni okażą się decydujące, szczególnie dla polskich lekkoatletów. Emocje przyniosą też mecze polskich siatkarzy, którzy zmierzą się na boisku w reprezentacją Japonii i Kanady. Gdzie i kiedy można oglądać transmisje z najważniejszych startów Polaków?

Zofia Klepacka o warunkach w Tokio: Warunki jak w kryminale

W nadchodzących dniach polskich kibiców czekają kolejne wielkie emocje. Szczególne nadzieje wiążą z naszymi lekkoatletami, w tym dwukrotną złotą medalistką olimpijską Anitą Włodarczyk i czterokrotnym mistrzem świata w rzucie młotem Pawłem Fajdkiem. Ważne decydujące starcia czekają też naszą reprezentację w siatkówce, a także w kolarstwie torowym i podnoszeniu ciężarów.

PIĄTEK

5.00 TVP Sport Tenis - mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn

5.40 TVP 1 Lekkoatletyka - sesja poranna

6.55 TVP Sport Strzelectwo - pistolet 25 m kobiet - finał; Kajakarstwo górskie - slalom - 1/2 finału K1 mężczyzn

7.10 TVP 1 Siatkówka mężczyzn - mecz fazy grupowej: Polska – Japonia

8.55 TVP Sport Siatkówka plażowa - mecz eliminacyjny mężczyzn: Piotr Kantor/Bartosz Łosiak - Paolo Nicolai/Daniele Lupo; Kajakarstwo górskie - slalom - finał K1 mężczyzn; Strzelectwo - pistolet 25 m kobiet

10.00 TVP 1 Boks - kobiety w wadze lekkiej - 1/8 finału

10.00 TVP Sport Judo - kobiety w kategorii powyżej 78 kg - repasaże i 1/2 finału

10.50 TVP Sport Judo - mężczyźni w kategorii powyżej 100 kg, kobiety w kategorii powyżej 78 kg - 1/2 finału i finał

11.55 TVP 1 Lekkoatletyka - pchnięcie kulą kobiet - eliminacje, sztafeta mieszana 4x400 m - eliminacje

12.00 TVP Sport Pływanie - eliminacje; Judo - mężczyźni w kategorii powyżej 100 kg - finał

12.35 TVP Sport Pływanie - eliminacje

14.00 TVP 1 Siatkówka plażowa - eliminacje mężczyzn: Michał Bryl/Grzegorz Fijałek - Evandro Oliveira/Bruno Oscar Schmidt

14.40 TVP Sport Siatkówka mężczyzn - mecz fazy grupowej: ROC - Francja

1.40 TVP Sport Golf mężczyzn - 3. runda

1.55 TVP 1 Lekkoatletyka - sesja poranna; Pływanie - 50 m stylem dowolnym kobiet - 1/2 finału

1.55 TVP Sport Siatkówka plażowa - mecze eliminacyjne kobiet i mężczyzn

3.00 TVP Sport Golf mężczyzn - 3. runda

3.25 TVP Sport Pływanie - finały

SOBOTA

5.05 TVP Sport Tenis - mecz o 3. miejsce gry pojedynczej mężczyzn

5.50 TVP 1 Siatkówka mężczyzn - mecz ćwierćfinałowy

7.00 TVP Sport Tenis - mecz o 3. miejsce gry pojedynczej kobiet

7.25 TVP 1 Żeglarstwo - wyścig medalowy w klasie RS:X kobiet

10.15 TVP Sport Boks - mężczyźni w wadze muszej i kobiety w wadze średniej

8.25 TVP 1 Żeglarstwo - wyścig medalowy w klasie RS:X mężczyzn

10.00 TVP 1 Tenis - mecz finałowy gry pojedynczej kobiet

12.05 TVP 1 Lekkoatletyka - sesja wieczorna - bieg na 100 m kobiet - finał, rzut dyskiem mężczyzn - finał, sztafeta mieszana 4x400 m - finał

12.50 TVP Sport Podnoszenie ciężarów - mężczyźni w kategorii do 96 kg

14.55 TVP Sport Siatkówka plażowa - mecz fazy play-off

16.00 TVP Sport Koszykówka mężczyzn - mecz fazy grupowej: USA - Czechy

0.40 TVP Sport Jeździectwo - wszechstronny konkurs konia wierzchowego - cross

1.50 TVP 1 Siatkówka mężczyzn - mecz fazy grupowej: Polska - Kanada

1.50 TVP Sport Golf mężczyzn - finał

2.05 TVP Sport Lekkoatletyka - sesja poranna; Pływanie - finały; Jeździectwo - wszechstronny konkurs konia wierzchowego - cross

3.50 TVP 1 Pływanie - finały; Boks - ćwierćfinały i półfinały; Jeździectwo - wszechstronny konkurs konia wierzchowego – cross

NIEDZIELA

5.00 TVP 1Tenis - mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn

7.05 TVP 1 Tenis - mecz finałowy gry podwójnej kobiet

9.20 TVP Sport Golf mężczyzn - finał

10.00 TVP 1 Boks - ćwierćfinały kobiet i mężczyzn

10.15 TVP Sport Koszykówka mężczyzn - mecz fazy grupowej: Hiszpania - Słowenia

12.00 TVP 1 Lekkoatletyka - sesja wieczorna

12.50 TVP Sport Podnoszenie ciężarów - kobiety w kategorii do 76 kg - rwanie

14.40 TVP Sport Siatkówka mężczyzn - mecz fazy grupowej: USA - Argentyna

1.55 TVP 1 Lekkoatletyka - sesja poranna; Zapasy - mężczyźni w stylu klasycznym w kategorii do 97 kg

PONIEDZIAŁEK

5.10 TVP 1 Zapasy - mężczyźni w stylu klasycznym w kategorii do 97 kg - 1/8 i 1/4 finału

6.35 TVP 1, TVP Sport Koszykówka kobiet - mecz fazy grupowej: Francja - USA

8.25 TVP 1 Kolarstwo torowe - 1. dzień; Jeździectwo - wszechstronny konkurs konia wierzchowego – skoki

9.50 TVP Sport Strzelectwo - karabin trzy pozycje mężczyzn - finał

10.55 TVP Sport Jeździectwo - wszechstronny konkurs konia wierzchowego

11.20 TVP 1 Zapasy - mężczyźni w stylu klasycznym w kategorii do 97 kg - półfinały

12.00 TVP 1 Lekkoatletyka - sesja wieczorna

13.40 TVP Sport Jeździectwo - wszechstronny konkurs konia wierzchowego

15.00 TVP Sport Siatkówka plażowa - mecze 1/8 finału kobiet i mężczyzn

1.50 TVP Sport Siatkówka mężczyzn - mecz ćwierćfinałowy

1.55 TVP 1 Lekkoatletyka - sesja poranna; Kajakarstwo - sprinty - półfinały i finały; Zapasy - mężczyźni w stylu klasycznym w kategorii do 97 kg - repasaże

4.25 TVP Sport Kajakarstwo - sprinty; Zapasy - mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 63 kg - repasaże; Boks - mężczyźni w wadze lekkiej - ćwierćfinały

WTOREK

5.50 TVP 1 Siatkówka mężczyzn - mecz ćwierćfinałowy

6.35 TVP Sport Koszykówka mężczyzn - Boks, mecz ćwierćfinałowy

8.30 TVP Sport Kolarstwo torowe - 2. dzień

9.50 TVP 1 Siatkówka mężczyzn - mecz ćwierćfinałowy

11.00 TVP Sport Boks - finały

11.45 TVP 1 Lekkoatletyka - sesja wieczorna - skok o tyczce mężczyzn - finał, rzut młotem kobiet - finał; Zapasy - mężczyźni w stylu klasycznym w kategorii do 97 kg – finał

12.50 TVP Sport Podnoszenie ciężarów - mężczyźni w kategorii do 109 kg

15.00 TVP Sport Koszykówka mężczyzn - mecz ćwierćfinałowy

15.20 TVP 1 Siatkówka mężczyzn - mecz ćwierćfinałowy

17.00 TVP Sport Siatkówka mężczyzn - mecz ćwierćfinałowy

1.55 TVP 1 Lekkoatletyka - sesja poranna; Skateboarding - park kobiet – eliminacje

1.55 TVP Sport Siatkówka plażowa - mecz ćwierćfinałowy mężczyzn

2.55 TVP Sport Kajakarstwo - sprinty - eliminacje i 1/4 finału; Siatkówka plażowa - mecz ćwierćfinałowy mężczyzn

4.00 TVP Sport Skateboarding - park kobiet

4.30 TVP Sport Kajakarstwo - sprinty - eliminacje i 1/4 finału; Zapasy - kobiety w kategorii do 57 kg

ŚRODA

5.50 TVP Sport Siatkówka kobiet - mecz ćwierćfinałowy

7.00 TVP 1 Boks - 1/2 finału

8.00 TVP Sport Boks - półfinały i finały

8.25 TVP 1 Kolarstwo torowe - 2. dzień; Lekkoatletyka - sesja wieczorna - rzut młotem mężczyzn – finał

8.30 TVP Sport Kolarstwo torowe - 2. dzień

10.00 TVP Sport Wspinaczka - speed kobiet

11.00 TVP Sport Boks - finały

11.00 TVP Sport Wspinaczka - eliminacje kombinacji - bouldering kobiet; Zapasy - kobiety w kategorii do 57 kg - 1/2 finału

12.50 TVP Sport Podnoszenie ciężarów - mężczyźni powyżej 109 kg; Wspinaczka - eliminacje kombinacji - bouldering kobiet

14.55 TVP Sport Wspinaczka - eliminacje kombinacji - prowadzenie kobiet

15.00 TVP Sport Koszykówka mężczyzn - mecz ćwierćfinałowy

15.20 TVP 1 Siatkówka kobiet - mecz ćwierćfinałowy

1.55 TVP 1 Lekkoatletyka - sesja poranna - pchnięcie kulą mężczyzn - finał; Zapasy - kobiety w kategorii do 53 kg

1.55 TVP Sport Siatkówka plażowa - mecz półfinałowy kobiet

2.55 TVP Sport Kajakarstwo - sprinty - 1/2 finału i finały; Siatkówka plażowa - mecz półfinałowy kobiet; Zapasy - kobiety w kategorii do 57 kg, mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 74 kg, kobiety w kategorii do 53 kg

CZWARTEK

5.50 TVP 1 Siatkówka mężczyzn - mecz półfinałowy

6.50 TVP Sport Lekkoatletyka - sesja poranna; Zapasy - mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 74 kg, kobiety w kategorii do 53 kg

8.00 TVP Sport Boks - mężczyźni w wadze piórkowej - finał, kobiety w wadze lekkiej - 1/2 finału

8.25 TVP 1 Kolarstwo torowe - 3. dzień; Zapasy - mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 74 kg i kobiety w kategorii do 53 kg - 1/2 finału; Lekkoatletyka - chód mężczyzn na 25 km

9.50 TVP Sport Piłka nożna kobiet - mecz o 3. miejsce

12.00 TVP 1 Lekkoatletyka - sesja wieczorna; Zapasy - kobiety w kategorii do 53 kg - 1/2 finału i finał

12.30 TVP Sport Zapasy - mężczyźni w stylu wolnym w kategorii do 57 kg

13.50 TVP Sport Siatkówka mężczyzn - mecz półfinałowy

14.50 TVP 1 Siatkówka mężczyzn - mecz półfinałowy

17.00 TVP Sport Siatkówka mężczyzn - mecz półfinałowy

23.25 TVP Sport Lekkoatletyka - chód na 50 km mężczyzn

2.25 TVP 1 Kajakarstwo - sprint - eliminacje i 1/4 finału

2.55 TVP Sport Siatkówka plażowa - mecz o 3. miejsce kobiet

3.50 TVP 1 Piłka nożna kobiet - mecz finałowy

4.25 TVP Sport Siatkówka plażowa - mecz finałowy kobiet

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze