Piotr Małachowski w Spale

i

Autor: Marek Zieliński

Jeden dzień utkwił w pamięci Piotra Małachowskiego na długie lata! Tego, co spotkało go na stadionie nie doświadczył nigdy wcześniej

2021-07-16 15:10

Piotr Małachowski to jeden z tym zawodników, w którym kibice pokładają wielkie nadzieje w walce o medale podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Reprezentant Polski w rzucie dyskiem już dwa razy stawał na drugim stopniu podium na igrzyskach i teraz, jako jeden z najbardziej doświadczonych zawodników powalczy o złoto. Lekkoatleta przeszedł w swojej karierze naprawdę sporo, ale pewne wydarzenia zapadły mu w pamięci na długie lata. Jedno z nich dotyczy tego, jak widownia zareagowała na jego obecność na stadionie.

Podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio nie zabraknie sportowców reprezentacji Polski, którzy są w stanie walczyć o najwyższy stopień podium i bez wątpienia do grona takich zawodników zaliczyć można Piotra Małachowskiego. Lekkoatleta, który specjalizuje się w rzucie dyskiem w Japonii stanie przed kolejną szasną na zdobycie złotego medalu po tym, jak w Pekinie i Rio de Janeiro wywalczył srebrne krążki. Małachowski to również jeden z najbardziej doświadczonych polskich sportowców, który niejedno już widział podczas swojej kariery. Pewne obrazki zapadły mu jednak w pamięci na długie lata, a jeden z nich postanowił przypomnieć podczas swojego wywiadu na "Kanale Sportowym" w ubiegłym roku. Jak się okazuje sytuacja, która miała miejsce w Berlinie, nigdy wcześniej, ani później nie przydarzyła się Polakowi. 

Piotr Małachowski wygwizdany przez kibiców 

- Mistrzostwa świata, Berlin 2009, Robert Harting, wiadomo mój odwieczny rywal, wchodzi do koła, w szóstej kolejce rzuca po złoty medal, ja wchodzę po nim i jakby słyszałem na stadionie gwiazdy itd. Wtedy z Robertem też za bardzo nie kumplowaliśmy się, rozmawialiśmy "cześć, cześć", ale on chodził swoimi ścieżkami itd. Później, po razu latach dorośliśmy do tego, żeby usiąść i porozmawiać przy piwie i zapytałem go wtedy jak to jest po prostu. Według niego oni nie gwizdali, tylko kibicowi i tylko miałem takie wrażenie. Oprócz tej sytuacji nigdy nie miałem tak, żebym wszedł na stadion i żeby ktoś gwizdał - wyznał Piotr Małachowski z rozmowie z Tomaszem Smokowskim w programie "Mój pierwszy raz".

Nagie zdjęcia seksownej olimpijki! Zjawiskowa koszykarka chętnie pokazuje gołe piersi i pupę [ZDJĘCIA]

Poznajcie bliżej reprezentanta Polski w rzucie dyskiem zaglądając do naszej galerii zdjęć

Mateusz Bieniek: Igrzyska są głównym celem na ten rok. Chcemy zdobyć medal. To nasze marzenie
Sonda
Czekasz na Igrzyska Olimpijskie?
Najnowsze