Wilfredo Leon

i

Autor: Paweł Skraba/SuperExpress Wilfredo Leon

Kiedy ćwierćfinał siatkówka Tokio 2020? Kiedy Polska gra ćwierćfinał? DATA ćwierćfinału w siatkówce Tokio 2020

2021-08-01 8:33

Reprezentacja Polski w siatkówce awansowała do ćwierćfinału Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Kibice w Polsce już oczekują na kolejne starcie drużyny Vitala Heynena w stolicy Japonii i mają nadzieję, że uda się wywalczyć medal. Aby to uczynić, trzeba jednak przejść ćwierćfinał. Kiedy Polacy grają ćwierćfinał w Tokio? O której godzinie?

Reprezentacja Polski bez większych problemów zameldowała się w ćwierćfinale turnieju olimpijskiego w Tokio. Mimo pierwszej przegranej z Iranem Polacy pokazali klasę w meczach z Włochami, Wenezuelą i Japonią, czym zaakcentowali swój udział w kolejnej rundzie. Kibice w Polsce mają nadzieję, że kadra w końcu przełamie passę nieudanych, olimpijskich ćwierćfinałów i znajdzie się w strefie medalowej imprezy. Kiedy Polacy zagrają ćwierćfinał igrzysk olimpijskich? O której godzinie ćwierćfinał Polaków na IO Tokio 2020?

Wiemy, kim jest mama Semeniuka. Nieprawdopodobne, ciężko uwierzyć

Reprezentacja Polski zagra w ćwierćfinale. Wielkie wyzwanie przed siatkarzami

Już gdy Polacy poznali swoich rywali w fazie grupowej, można było przewidywać, że bez większych problemów znajdą się w kolejnej fazie turnieju. Szczególnie że nasi siatkarze mają za sobą świetny występ w Lidze Narodów, gdzie zakończyli rywalizację na drugim miejscu. Tak dobra forma dała nadzieje fanom na upragniony medal w siatkówce i pierwsze trofeum w sportach drużynowych od czasów igrzysk olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku. Od czasu występu złotej drużyny Huberta Wagnera, Polacy w siatkówce nie ugrali ani jednego krążka i mają wielkie nadzieje, że Vital Heynen napisze świetną historię polskiego sportu.

Patryk Dobek: Tokio to będzie fajny sprawdzian!

O której Polacy zagrają w ćwierćfinale Igrzysk Olimpijskich w Tokio?

Ćwierćfinały rozgrywek siatkówki na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio zostały zaplanowane na 3 sierpnia. Rywal Polaków wyłonił się w drugim niedzielnym meczu. Francuzi przegrali z Brazylijczykami i to oni będą przeciwnikami biało-czerwonych w walce o strefę medalową. Mecz ten odbędzie się we wtorek o godzinie 14:30.

Ćwierćfinały – 3 sierpnia (wtorek)

  • 2:00 Pierwszy ćwierćfinał
  • 6:00 Drugi ćwierćfinał
  • 10:00 Trzeci ćwierćfinał
  • 14:30 Czwarty ćwierćfinał
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze