Malwina Kopron z brązowym medalem Igrzysk Olimpijskich

i

Autor: zdj. Paweł Skraba

Malwina Kopron zdobyła medal i przemówiła dwoma słowami. Ale jakimi!

2021-08-03 20:15

Siatkarze sprawili polskim kibicom mnóstwo zawodu żegnając się z igrzyskami olimpijskimi, ale inni napełnili biało-czerwone serca wielką radością. Jak chociażby Malwina Kopron - młociarka wywalczyła brązowy medal i do spółki z mistrzynią Anitą Włodarczyk mogła rozpocząć prawdziwą fetę. Po czasie podsumowała ją dwoma słowami, ale jak wymownymi!

Polskie młociarki popisały się w Tokio gigantyczną klasą. W znakomitym stylu zaprezentowały się w finale rzutu młotem, co przełożyło się na medale igrzysk olimpijskich. Anita Włodarczyk potwierdziła swą prawdziwą hegemonię w tej konkurencji, natomiast Malwina Kopron zgarnęła pierwszy olimpijski krążek w karierze. I ze szczęścia po prostu nie mogła w to uwierzyć! Oglądając radość niespełna 27-letniej zawodniczki mogliśmy ujrzeć na własne oczy, jak wiele dla niej znaczyło osiągnięcie tego sukcesu. Już wieczorem czasu polskiego, a w nocy japońskiego, młociarka postanowiła odnieść się do tego wszystkiego za pomocą mediów społecznościowych. Zamieszczając zdjęcia z całego wydarzenia dodała krótki, ale jakże wymowny opis: "Ja pierdzielę!". Co za ekstaza!

Zobacz też: Niesamowita wpadka Mateusza Morawieckiego! Siatkarze w tle

Teraz Malwina Kopron z pewnością będzie miała okazję, aby nieco świętować swój sukces i po prostu wyluzować się po gigantycznych obciążeniach fizycznych i mentalnych, które musiała znosić w ostatnim czasie. A faktu, że jest medalistką olimpijską, nikt już jej nie odbierze i teraz z pewnością to liczy się najbardziej!

Ile waży sprzęt fotoreportera SE na IO?
Najnowsze