Malwina Kopron zdobyła medal i przemówiła dwoma słowami. Ale jakimi!

2021-08-03 20:15
Malwina Kopron z brązowym medalem Igrzysk Olimpijskich
Autor: zdj. Paweł Skraba

Siatkarze sprawili polskim kibicom mnóstwo zawodu żegnając się z igrzyskami olimpijskimi, ale inni napełnili biało-czerwone serca wielką radością. Jak chociażby Malwina Kopron - młociarka wywalczyła brązowy medal i do spółki z mistrzynią Anitą Włodarczyk mogła rozpocząć prawdziwą fetę. Po czasie podsumowała ją dwoma słowami, ale jak wymownymi!

Polskie młociarki popisały się w Tokio gigantyczną klasą. W znakomitym stylu zaprezentowały się w finale rzutu młotem, co przełożyło się na medale igrzysk olimpijskich. Anita Włodarczyk potwierdziła swą prawdziwą hegemonię w tej konkurencji, natomiast Malwina Kopron zgarnęła pierwszy olimpijski krążek w karierze. I ze szczęścia po prostu nie mogła w to uwierzyć! Oglądając radość niespełna 27-letniej zawodniczki mogliśmy ujrzeć na własne oczy, jak wiele dla niej znaczyło osiągnięcie tego sukcesu. Już wieczorem czasu polskiego, a w nocy japońskiego, młociarka postanowiła odnieść się do tego wszystkiego za pomocą mediów społecznościowych. Zamieszczając zdjęcia z całego wydarzenia dodała krótki, ale jakże wymowny opis: "Ja pierdzielę!". Co za ekstaza!

Zobacz też: Niesamowita wpadka Mateusza Morawieckiego! Siatkarze w tle

Teraz Malwina Kopron z pewnością będzie miała okazję, aby nieco świętować swój sukces i po prostu wyluzować się po gigantycznych obciążeniach fizycznych i mentalnych, które musiała znosić w ostatnim czasie. A faktu, że jest medalistką olimpijską, nikt już jej nie odbierze i teraz z pewnością to liczy się najbardziej!

Ile waży sprzęt fotoreportera SE na IO?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze