Maria Andrejczyk powiedziała o Bogu. To wszystko dzięki rodzicom

2021-08-06 15:45
Maria Andrejczyk
Autor: Cyfra Sport Maria Andrejczyk

Maria Andrejczyk dokonała wielkiej sztuki i wywalczyła srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Reprezentantka Polski, tuż przed wyjazdem do stolicy Japonii udzieliła wywiadu, w którym powiedziała o swojej relacji z Bogiem. Cała prawda wyszła na jaw, okazuje się, że nasza oszczepniczka wszystko zawdzięcza rodzicom.

Maria Andrejczyk dokonała wielkiej sztuki i wywalczyła kolejny krążek dla reprezentacji Polski. Oszczepniczka, która była jedną z faworytek do medalu w trakcie finału rzutu oszczepem, tuż przed wyjazdem do stolicy Japonii powiedziała o swoich uczuciach religijnych. Mało kto o tym wiedział, rodzice olimpijki zaszczepili w niej bardzo stanowcze poglądy.

Tokio 2020: Srebrny medal Marii Andrejczyk! 12 krążek dla Polski

Maria Andrejczyk ze srebrem w rzucie oszczepem. Powiedziała o swojej relacji z Bogiem

Andrejczyk, która czarowała już w trakcie sesji eliminacyjnej i stała się jedną z naszych największych nadziei na medal olimpijski, spełniła postawione jej oczekiwania i dała radę wywalczyć srebrny krążek. Tuż przed wyjazdem na najważniejsze zawody sportowe w stolicy Japonii, reprezentantka Polski udzieliła wywiadu dla "Onet.Sport", w którym powiedziała o swojej relacji z Bogiem. Okazuje się, że nasza zawodniczka wychowała się w bardzo religijnej rodzinie i dzięki rodzicom stała się osobą niezwykle wierzącą.

- Rodzice wychowali nas w głębokiej katolickiej wierze. Ta wiara jest w moim życiu bardzo ważna. - opowiadała reprezentantka Polski.

Szczęśliwy talizman na głowie Marii Andrejczyk! Pomógł jej zdobyć medal

Aby zobaczyć zdjęcia srebrnej medalistki olimpijskiej z Tokio, Marii Andrejczyk, przejdź do galerii poniżej

Maria Andrejczyk powiedziała o modlitwie. Sukcesy ma zawdzięczać Bogu

W wywiadzie dla "Onet. Sport", gwiazda mówiła otwarcie, że swoje wielkie sukcesy zawdzięcza Bogu, a wszystko, co dzieje się z jej karierą zwiazane jest z realizacją "boskiego planu". Jak sama przyznaje, przed każdymi zawodami znajduje także chwilę na modlitwę.

- Uważam, że wszystko dzieje się według boskiego planu. Przed każdym konkursem się modlę – mówiła przed wyjazdem do Tokio reprezentantka Polski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze