Tadeusz Michalik z brązowym medalem olimpijskim! Błyskawiczne zwycięstwo Polaka!

2021-08-03 12:43
Tadeusz Michalik
Autor: zrzut ekranu - Eurosport

Tadeusz Michalik zwyciężył w walce o brązowy medal olimpijski! Reprezentant Polski nie pozostawił wątpliwości młodszemu reprezentantowi Węgier i zwyciężył wielką przewagą 10:0! Michalik zakończył walkę w błyskawicznym tempie i dostarczył kibicom w Polsce wielkich emocji. Takiego pokazu dominacji na takim poziomie nie widzieliśmy od dawna.

Michalik - Szoke 10:0

Na żywo

Michalik - Szoke

10:0

Decyzja sędziowska: TADEUSZ MICHALIK BRĄZOWYM MEDALISTĄ OLIMPIJSKIM! PEWNE ZWYCIĘSTWO 10:0!

Jest challange, jeśli sędziowie doliczą dwa punkty dla Polaka, zostanie brązowym medalistą olimpijskim!

7:0

Michalik zgniótł Węgra, 7:0!

5:0

Piękne przerzucenie w wykonaniu Polaka! Jeszcze jedno przerzucenie i mamy 5:0!

1:0

Mamy pierwszy punkt dla Michalika! Węgier odgwizdany za pasywność!

Wyrównany początek, Polak i Węgier próbują się przepychać, zapowiadają się wielkie emocje!

Zaczynamy! Węgier i Polak wchodzą na matę!

Witamy w relacji z walki między Tadeuszem Michalikiem a Alexem Gergo Szoke. Przypomnijmy, że Polak stoi przed szansą zgarnięcia brązowego medalu olimpijskiego. Do tej pory zwyciężał w Tokio dwukrotnie — z Tunezyjczykiem  Haikelem Achourim (10:0) oraz z reprezentantem USA, Tracy Hancockaiem (4:3). Polak przegrał walkę wyłącznie z Rosjaninem Musą Jewłojewem w półfinale (1:7), dzięki czemu zdołał sobie zapewnić udział w walce o trzecie miejsce. 

Zapraszamy do relacji z walki o brązowy medal olimpijski między Tadeuszem Michalikiem a Alexem Gergo Szoke. Początek walki około 13.00., zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze