Niezwykłe sceny na igrzyskach! Po tej decyzji zapanowała dzika radość

2021-08-01 21:35
Gianmarco Tamberi i Mutaz Essa Barshim.
Autor: Twitter/ Eurosport screen Gianmarco Tamberi i Mutaz Essa Barshim

Wszyscy sportowcy, którzy jadą na igrzyska olimpijskie marzą o tym, aby wrócić do domu z medalem, najlepiej złotym. Również podczas turnieju w Tokio zawodnicy robią co mogą, aby stanąć na pierwszym stopniu podium, jednak podczas skoku wzwyż okazało się o to o wiele trudniejsze, bo obaj zawodnicy zanotowali ten sam wynik. Szybko jednak znaleźli rozwiązanie, po którym zapanowała dzika radość.

Podczas trwających obecnie Igrzysk Olimpijskich w Tokio mieliśmy okazję oglądać wiele pięknych obrazków, które mogłyby roztopić serce nawet najbardziej zatwardziałych widzów. Do takich scen zaliczyć można również zakończenie pojedynku w skoku wzwyż. O złoty medal walczyli tutaj Gianmarco Tamberi oraz Mutaz Essa Barshim, którzy podczas swoich występów w finale uzyskali ten sam wynik i ostatecznie żaden z nich nie był w stanie poradzić sobie z poprzeczką zawieszoną na wysokości 2,39 m. W tej sytuacja sędzia zawodów zaproponował im dogrywkę, jednak reprezentanci Włoch oraz Kataru znaleźli inny sposób na zakończenie rywalizacji i postanowili... że podzielą się tytułem mistrza olimpijskiego. Po tym, jak zawodnicy doszli do porozumienia, na stadionie lekkoatletycznym w Tokio zapanowała dzika radość obu zawodników. Zobaczcie jak Włoch i reprezentant Kataru cieszyli się ze złotego krążka! 

NIE PRZEGAP: Dziewczyna Katarzyny Zillmann rzuciła jej się w ramiona na lotnisku

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze