Niezwykły pokaz na ceremonii otwarcia igrzysk w Tokio

2021-07-23 16:48
twitter.com/diariARA
Autor: twitter twitter.com/diariARA

Ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Tokio, mówiąc delikatnie, nie rzuciła nas kolana. Owszem miała kilka ciekawych momentów, ale raczej nie chcielibyśmy oglądać jej drugi raz. Piktogramy przedstawiające dyscypliny olimpijskie były świetne, a my zwracamy uwagę na kulę ziemską stworzoną z… dronów.

Wcześniej byliśmy świadkami wielu scen, pokazów, momentów nawiązujących do kultury Japonii. Były również symbole walki z pandemią COVID-19, a na Stadionie Olimpijskim pojawiły się wszystkie reprezentacje (które na obiekt weszły zgodnie z kolejnością japońskiego alfabetu). Oprócz dronów, które stworzyły kule ziemską – za serce mógł chwycić sposób, w jakim zostały przedstawione dyscypliny olimpijskie. Niebieskie piktogramy były bardzo zabawne.

Japończycy złamali tradycję igrzysk! Kibice z całego świata w szoku

Maria Andrejczyk przed Tokio 2020: Jestem gotowa na najgorsze, oczekuję najlepszego

Tajemnicza klątwa Igrzysk Olimpijskich. To ciągle się powtarza | Kiedyś to było

Szczęki mogły opaść wszystkim widzom tej, wątpliwej dynamiki, ceremonii otwarcia XXXII Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Fabuła całego wydarzenia bardzo długo się rozkręcała, ale w końcu wszyscy ujrzeliśmy prawdziwe dzieło. Niebieskie Tokio, czyli kula ziemska stworzona z dronów. Jeden z najbardziej imponujących momentów podczas ceremonii otwarcia imprezy w stolicy Japonii. Przy odtworzeniu planety użyto 1824 drony.  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze