Paweł Fajdek przeprosił po konkursie rzutu młotem. Nieprawdopodobne zachowanie medalisty

2021-08-04 15:13
Paweł Fajdek
Autor: Paweł Skraba/Super Express Paweł Fajdek

Paweł Fajdek wywalczył upragniony medal na Igrzyskach Olimpijskich, zajmując trzecią pozycję w finałach rzutu młotem. Mimo że dla Fajdka był to pierwszy medal zdobyty na najważniejszych zmaganiach sportowych na świecie, to sportowiec postanowił przeprosić wszystkich fanów, trenera i rodzinę. Zachowanie lekkoatlety jest co najmniej nietypowe.

Paweł Fajdek dokonał wielkiej sztuki, zdobywając brązowy medal w trakcie Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Dla sportowca był to pierwszy krążek zdobyty na najważniejszej imprezie sportowej świata, ale nie mógł mimo wszystko ukryć swoich wielkich emocji. Reprezentant Polski, dość niespodziewanie, postanowił przeprosić swoją rodzinę i trenera.

Złoto i dwa brązy! Polscy lekkoatleci znów rządzą na igrzyskach!

Paweł Fajdek przeprasza trenera i rodzinę po zakończonym konkursie rzutu młotem. Niespodziewane zachowanie ze strony medalisty

Mimo że Fajdek zdobył swój pierwszy krążek olimpijski w trakcie całej kariery, to nie do końca cieszył się z finałowego rezultatu. Zamiast być w euforii, sportowiec wyznał przed kamerami TVP, co czuje i zaczął przepraszać za swoje zachowanie.

- Przepraszam trenera, za to, że byłem niedobry, nawet dziś rano (...) Przepraszam swoją rodzinę, że byłem nieobecny - powiedział Paweł Fajdek po konkursie

Zachowanie reprezentanta Polski zaskoczyło dziennikarza TVP, a nawet Wojciecha Nowickiego, który zaczął wypisywać sportowca o pozytywy konkursu rzutu młotem. Odpowiedź Fajdka rozbraja.

Polak nie wytrzymał. Uderzył w Japończyków, poważne zarzuty

Aby zobaczyć zdjęcia Pawła Fajdka, przejdź do galerii poniżej.

Paweł Fajdek zapowiada rewanż na Nowickim

Jeśli chodzi o pozytywy, Paweł Fajdek uważa, że da radę mieć sezon bez żadnej porażki i zwycięży w mistrzostwach świata. Powiedział to przy mistrzu olimpijskim, Wojciechu Nowickim, zapowiadając wielką rywalizację. Sam Nowicki uśmiechnął się na zapowiedzi swojego kolegi i powiedział, że zamierza go gonić.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze