Świątek i Kubot poznali rywali! Znamy zastępstwo za parę Badosa/Carreno Busta!

2021-07-28 8:50
Iga Świątek
Autor: Paweł Skraba / SE Świątek - Loeb O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj US Open KIEDY gra Świątek - Loeb GODZINA DATA meczu US Open 2021

W singlu i deblu Polakom nie poszło, została zatem już tylko szansa w mikście. Dziś zmagania w 1/8 finału rozpocznie Iga Świątek i Łukasz Kubot. Biało-Czerwoni mieli pierwotnie grać z Hiszpanami Paulą Badosą i Pablo Carreno Bustą, ale ta pierwsza przeżyła prawdziwe katusze w indywidualnej rywalizacji i z gry mieszanej musiała zrezygnować.

Hiszpanka nie dokończyła ćwierćfinałowego meczu z Czeszką Marketą Vondrousovą. Badosa skreczowała po przegranym pierwszym secie 3:6. W internecie pojawiły się zdjęcia zawodniczki opuszczającej kort na wózku.

Te sceny chwytają za serce! Tak rodzice przeżywali medal wioślarek [WIDEO]

W poniedziałek w 1/16 finału Świątek przegrała z Badosą 3:6, 6:7 (4-7) i w mikście miało dojść do rewanżu. Hiszpanka nie dała jednak rady w tropikalnych warunkach panujących w Tokio i ostatecznie Polacy zagrają z inną parą.

Będą to Francuzi Fiona Ferro oraz Pierre-Hugues Herbert. Mecz powinien rozpocząć się około 9.30. Stawką będzie awans do ćwierćfinału!

Tokio 2020: Gorzkie wyznanie Joanny Jóźwik. Tego jej będzie brakować

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze