Japońska policja

i

Autor: AP PHOTO Japońska policja

Szokująca historia w Tokio 2020! Zaginął 20-letni sportowiec. Nie wiadomo, co się z nim stało

2021-07-16 12:39

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 jeszcze się nie rozpoczęły, a już doszło do szokującej historii. W stolicy Japonii tuż przed startem imprezy zaginął 20-letni sportowiec z Ugandy. Ten ma być ciężarowcem, ale nie podano jego dokładnych danych. Nie wiadomo, co się stało! Rozpoczęły się już poszukiwania. Wszyscy mają nadzieje na szczęśliwe zakończenie sprawy!

W Izumisano w prefekturze Osaka zaginął ciężarowiec z Ugandy, który miał startować w rozpoczynających się za tydzień w Tokio igrzyskach olimpijskich. Policja wszczęła już poszukiwania. Na razie brak informacji, co dokładnie stało się z młodym sportowcem. Chodzi o 20-letniego zawodnika, ale jego dane nie zostały ujawnione. O całej sprawie poinformował rzecznik prasowy japońskiego rządu, a także telewizja NHK.

Maria Andrejczyk ma nadzieję, że w Tokio nie zawiedzie jej staw barkowy. Jak jest zdrowa, nie bierze jeńców

Reprezentacja Ugandy przyleciała do Japonii prawie miesiąc temu jako jedna z pierwszych. Udała się od razu na zgrupowanie do Izumisano w prefekturze Osaka. Dwóch członków ekipy, mimo zaszczepienia, miało pozytywny wynik testu na koronawirusa. Dlatego cała kadra została poddana izolacji. W zeszłym tygodniu Ugandyjczycy dostali pozwolenie na wznowienie treningów.

Tokio 2020. Najważniejsze informacje o Igrzyskach Olimpijskich

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 rozpoczną się 23 lipca i zakończą 8 sierpnia. Tysiące sportowców z całego świata będzie rywalizować o medale w setkach konkurencji. Wśród nich także liczna, ponad 200-osobowa grupa Biało-czerwonych. Pierwsi reprezentanci Polski już pojechali do Tokio. Ceremonia otwarcia 23 lipca. Relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń na Sport.se.pl.

Na igrzyskach warunki jak w więzieniu?! Wideo z Tokio jest szokujące, Zofia Klepacka wszystko nagrała

QUIZ. Co wiesz na temat igrzysk olimpijskich?

Pytanie 1 z 10
Kto był głównym inicjatorem igrzysk olimpijskich w dobie nowożytnej?
"Jadę nastawiona bojowo" Ania Wielgosz przed wylotem na IO w Tokio
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze