Dariusz Szpakowski

i

Autor: Artur Hojny / SE Dariusz Szpakowski

Szpakowski zaczął krzyczeć w niebogłosy w środku nocy! Ale eksplodował [WIDEO]

2021-07-23 10:48

Fani Dariusza Szpakowskiego znów mieli okazję usłyszeć swojego ulubieńca za mikrofonem, przy okazji walki o finał reprezentantów Polski w wioślarstwie, tuż przed starem Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Pomimo zapewnień legendarnego komentatora, że ten nie będzie się zbytnio emocjonował walką Biało-czerwonych, Dariusz Szpakowski nie wytrzymał i w swoim stylu podniósł głoś przy okazji finiszu wyścigu.

W ostatnich tygodniach Dariusz Szpakowski znalazł się na ustach wielu kibiców i dziennikarzy po tym, jak kibicie piłki nożnej narzekali na komentarz legendy polskiego komentarza sportowego podczas tegorocznych mistrzostw Europy, a na jaw wyszło co Szpakowski robił podczas jednego z meczów. Fani komentatora, która od wielu lat zasiada za mikrofonem mogli jednak znów mieli okazję usłyszeć go podczas transmisji, gdy tym razem skomentował zmagania polskich wioślarzy tuż przed rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Szpakowski nie mógł się powstrzymać i zrobił to w swoim stylu. 

Drastyczne obrazki tuż przed rozpoczęciem igrzysk! Na krwawą scenę patrzył cały świat

Dariusz Szpakowski nie mógł się powstrzymać 

- Gdyby to był wyścig finałowy, wtedy podniósłbym głos, wtedy dałbym moc. Ale to tylko wyścig o finał, co nie oznacza, że nie będzie emocji - wyznał na wizji Dariusz Szpakowski, jednak chwilę później dał się ponieść emocjom, gdy polscy wioślarze o włos wygrali z Włochami, awansując przy tym do finału. - Nasi! Ach! Będzie fotofinisz - wykrzyczał w środku nocy do mikrofonu legendarny komentator. Fani Szpakowskiego nie kryli swojego zadowolenia z faktu, że znów pojawił się za mikrofonem. - Panie Darku, dobrze Pana słyszeć! - napisał na Twitterze jeden z internautów. Zobaczcie jak zmaganiami wioślarzy emocjonował się Dariusz Szpakowski. 

Japończycy próbują ukryć poważny problem podczas Tokio 2020! To prawdziwy skandal

Natalia Kaczamarek: Do Tokio po życiówkę i medal! WIDEO

QUIZ o igrzyskach olimpijskich. Myślisz, że zdasz? Przekonajmy się

Pytanie 1 z 10
Gdzie miały się odbyć igrzyska olimpijskie w 2020 roku?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze