Daniił Miedwiediew

i

Autor: EastNews Daniił Miedwiediew

Tenisista nie wtrzymał na korcie! Jego pytanie musiało zszokować sędziego

2021-07-28 21:17

Tenisiści i tenisistki nie ukrywają, że ich największym rywalem podczas igrzysk olimpijskich w Tokio jest pogoda. Potężne upały sprawiają, że z walki o medale odpadają faworyci. Inni wygrywają, ale… ryzykują zdrowiem, a nawet życiem. Tak zasugerował światu Daniił Miedwiediew, który bardzo głośno powiedział sędziemu: mogę wygrać mecz, ale mogę też umrzeć.

Rosjanin uporał się z gorącym powietrzem, wygrał również z Fabio Fogninim. Włocha pokonał w trzech setach 6:2, 3:6, 6:2 i awansował do ćwierćfinału. Doskwierający upał sprawił, że w pewnym momencie Miedwiediew miał problemy ze złapaniem oddechu. Sprawę szybko zauważył sędzia, który zapytał ze stołka, czy wszystko jest w porządku. Takiej odpowiedzi jednak się nie spodziewał.  

Ogromne zmiany przed kolejnym meczem Świątek i Kubota w Tokio 2020!

Terroryści przerwali igrzyska | Kiedyś to było

 - Wszystko w porządku. Mogę dokończyć mecz, ale mogę też umrzeć. A jeśli umrę, czy federacja ITF weźmie odpowiedzialność? - odpowiedział rosyjski zawodnik, a wszystko zarejestrowały kamery. Tenisiści i tenisistki nie raz już zwracali uwagę, że warunki na kortach są nie do wytrzymania. Od początku imprezy w Tokio apelują o przełożenie meczów na późniejszą porę. I chyba im się udało. Spotkania mają się odbywać najwcześniej o godzinie 15.00.

Tokio 2020: Iga Świątek i Łukasz Kubot w kolejnej rundzie miksta!

Z powodu problemów zdrowotnych (zapewne wywołanych upałami) z meczu miksta musiała wycofać się Paula Badosa. Wcześniej zasłabła w meczu gry pojedynczej. Miała rywalizować z Igą Świątek i Łukaszem Kubotem. Polski mikst następny mecz, już o półfinał imprezy, zagra w czwartek ok. godz. 13.00 polskiego czasu. To oznacza, że polski duet na kort wyjdzie o 20.00 czasu lokalnego.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze