Patryk Dobek z żoną Anastazją

i

Autor: Reprodukcja Paweł Skraba/Super Express

Miłość napędza Patryka Dobka! A teraz szczęście jest większe [ZDJĘCIA]

Patryk Dobek w ostatnich dniach był na ustach całej sportowej Polski po tym, jak wywalczył brązowy medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio w biegu na 800 metrów. Prywatnie biegacz cieszy się wielkim szczęściem u boku pochodzącej z Ukrainy żony Anastazji, która właśnie podczas trwania zawodów w Japonii urodziła ich córeczkę Sofię.

Spełniony sportowo i życiowo

Igrzyska olimpijskie pozostają już wspomnieniem, ale to, co działo się w Tokio, w sercach niektórych pozostanie żywe przez jeszcze długi, długi czas. Do grona takch osób z całą pewnością kwalifikuje się Patryk Dobek, który mimo że na dystansie 800 metrów trenuje zaledwie od roku, to już udało mu się wywalczyć brązowy medal najważniejszej imprezy sportowej świata w tej właśnie konkurencji. Lekkoatleta pozostaje przy tym spełniony nie tylko sportowo, ale i prywatnie. Tworzy udane małżeństwo wraz z pochodzącą z Ukrainy swoją żoną Anastazją, która postarała się o to, aby po powrocie z Japonii świeżo upieczony medalista olimpijski zastał... najlepszą z możliwych niespodzianek - na świat przyszedł bowiem owoc miłości pary, córeczka Sofia.

Zobacz też: Złamane serce Anny Lewandowskiej! Gdy patrzy się na te obrazki, łzy cisną się do oczu

Teraz Patryk Dobek może realizować się zarówno na polu biegowym, jak i jeszcze bardziej w sferze prywatnej. Sam cieszy się z ojcostwa, a w poniższej galerii zdjęć jeszcze lepiej można się przekonać, jak dobrze jest lekkoatlecie w obecnej sytuacji życiowej!

Zobacz też: Po tych zdjęciach Marii Andrejczyk fani oniemieli. Czysta natura, nie idzie oderwać wzroku

Tomaszewski o wyborach w PZPN | Futbologia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze