Załamani siatkarze wrócili do kraju! Poruszające sceny

2021-08-04 20:48
Polscy siatkarze załamani wrócili do kraju
Autor: Marek Kudelski/Super Express

Polscy siatkarze po kolejnym odpadnięciu z Igrzysk Olimpijskich w ćwierćfinale wrócili już do kraju. Podopieczni Vitala Heynena nie ukrywali wielkiego wzruszenia i rozczarowania po tym wyniku. Załamani zawodnicy pojawili się między kibicami na Lotnisku Chopina w Warszawie. Tam pojawiły się setki kibiców, którzy wspierali naszych siatkarzy.

Heynen powtarzał od dawna dziennikarzom i kibicom, że przygotowania biało-czerwonych były w pełni podporządkowane igrzyskom w stolicy Japonii, a celem było wywalczenie w tej imprezie medalu. Biało-czerwoni jednak przegrali we wtorek z Francuzami 2:3 i po raz piąty z rzędu pożegnali się z olimpijską rywalizacją w ćwierćfinale. Mistrzowie świata prowadzili 2:1 w setach, ale od czwartej partii nie byli w stanie postawić się rozkręcającym się rywalom.

Siatkarze po rozczarowaniu wrócili do kraju, lądując na Lotnisku Chopina w Warszawie. Tam pojawiły się setki kibiców, ale nikt nie myślał o hejtowaniu i krytykowaniu naszych gwiazd. Ci otrzymali wielkie wsparcie od fanów. Niestety, widać było, że zawodnicy byli podłamani. I trudno im się dziwić. Wszyscy liczyli na więcej!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze