Zofia Klepacka

i

Autor: Tomasz Radzik SE / EAST NEWS Zofia Klepacka

Zofia Klepacka pokazała wypasione baseny bez wody. Odsłoniła kuriozalne kulisy Tokio 2020 [WIDEO]

2021-07-16 12:40

Wielkimi krokami zbliżają się igrzyska olimpijskie w Tokio. W gronie sportowców reprezentujących Polskę na tej wielkiej światowej imprezie znajduje się także i Zofia Klepacka. Windsurferka odsłania kibicom kulisy tego, z czym mają do czynienia "Biało-czerwoni" w Tokio. Z powodu różnych obostrzeń nie brakuje bardzo absurdalnych sytuacji.

Igrzyska olimpijskie powinni odbyć się już w zeszłym roku. Niestety jednak na przeszkodzie stanęły oczywiste problemy związane z wybuchem pandemii koronawirusa. Początkowo nie było wiadomo, czy impreza w innym terminie dojdzie do skutku w stolicy Japonii, Tokio. Azjaci mieli bowiem gigantyczny problem z szalejącą pandemią koronawirusa COVID-19. Ostatecznie podjęli się organizacji, ale musieli zastosować przy tym szereg obostrzeń minimalizujących ryzyko zakażenia się.

Zobacz też: Zmusili Vitala Heynena do podjęcia arcytrudnej decyzji! Musiał sprawić komuś przykrość, ale nie było na co czekać

Sportowcy, którzy są już obecni w Kraju Kwitnącej Wiśni, odsłaniają kulisy całego wydarzenia. Na miejscu pojawiła się m.in. Zofia Klepacka. Polska windsurferka zaprezentowała widok z balkonu swojego pokoju hotelowego. Pokazała wspaniałe baseny, ale niestety nie będące wypełnione wodą, gdyż i tak nie można z nich korzystać z uwagi na rozprzestrzeniającą się pandemię. Za to sam widok na ocean tak czy inaczej robi gigantyczne wrażenie!

Liczne obostrzenia z pewnością nikomu nie przypadają do gustu, ale z drugiej strony jest to cena jaką należy ponieść za to, że igrzyska olimpijskie w Tokio w ogóle dojdą do skutku. Sportowcy muszą skupić się na swojej postawie, aby przywieźć do domu jak najlepsze rezultaty i zapisać się w historii najważniejszych rozgrywek sportowych na świecie!

Zofia Klepacka o warunkach w Tokio: Warunki jak w kryminale
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze