Vital Heynen

i

Autor: Paweł Skraba SE Vital Heynen

Zmusili Vitala Heynena do podjęcia arcytrudnej decyzji! Musiał sprawić komuś przykrość, ale nie było na co czekać

2021-07-16 8:57

Reprezentacja Polski szykuje się do IO Tokio 2020. Ostatnie dni dzielą Biało-czerwonych od startu najważniejszej imprezy w historii. Vital Heynen nie miał łatwego zadania przed turniejem. Gdy inni martwili się skompletowaniem równego składu, on męczył się z najgorszym kłopotem bogactwa. Vital Heynen musiał sprawić komuś przykrość. Teraz zdradzono kulisy. Okazuje się, że zawodnicy go do tego... zmusili!

Vital Heynen sięga po kolejne sukcesy z reprezentacją Polski. Wszyscy czekają na medal Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020. Po niezłych wynikach osiąganych przez Biało-czerwonych w Lidze Narodów, oczekiwania wobec kadry są bardzo duże. Vital Heynen ma za sobą bardzo trudną selekcję. O wybranie kadry na Tokio 2020 nie było łatwo. Portal SportoweFakty.wp.pl ujawnił kulisy podejmowania decyzji. Okazało się, że Heynen został zmuszony do ogłoszenia wyboru wcześniej niż planował. Wymogli to na nim sami zawodnicy.

Łukasz Kaczmarek usłyszał diagnozę, która wielu zwaliłaby z nóg! Reprezentant Polski w porę trafił do szpitala

Heynen postawiony pod ścianą. Tak ogłosił wybór na Tokio 2020

Vital Heynen ogłosił decyzję o wybraniu libero na IO Tokio 2020 przed półfinałami Ligi Narodów. Wszystko dlatego, że przyszli do niego... Damian Wojtaszek i Paweł Zatorski i takiej decyzji zwyczajnie zażądali. - Przyszli do mnie dzień przed półfinałem Ligi Narodów, powiedzieli, że wolą teraz poznać rozstrzygnięcie. Wyjaśnili, że presja na nich jest zbyt duża i chcieli mieć klarowną sytuację. Wybrałem Zatorskiego. Skłamałbym, mówiąc, że Damian był zadowolony z wyniku tej rozmowy. Przyjął to bardzo dojrzale - opowiadał Heynen w rozmowie z portalem SportoweFakty.wp.pl.

Ostatnim siatkarzem reprezentacji Polski na Tokio 2020 był Paweł Zatorski. Ten w decydujących spotkaniach okazał się kluczowym zawodnikiem. Czy tak samo będzie również podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio? Kibice mają nadzieję!

Mateusz Bieniek przyznał się do swojej pasji. Robi to bardzo namiętnie, potrafi tam wsadzić nawet buraka

Zobacz zdjęcia Pawła Zatorskiego, reprezentanta Polski na Tokio 2020. Kliknij w galerię poniżej!

Kalendarz meczów reprezentacji Polski siatkarzy:

  • 24.07 Polska - Iran, godz. 12:40
  • 26.07 Polska - Włochy, godz. 7:20
  • 28.07 Polska - Wenezuela, godz. 9:25
  • 30.07 Japonia - Polska, godz. 7:20
  • 01.08 Polska - Kanada, godz. 2:00
Sonda
Czy polscy siatkarze sięgną po medal Igrzysk Olimpijskich?
Najnowsze