Atletico Madryt - Real Madryt

Autor: Eastnews

Bezkrólewie w Madrycie. Atletico i Real na remis po słabym meczu

2015-10-05 0:28

Mecz Atletico Madryt - Real Madryt zapowiadano jako największych hit weekendu, tymczasem my określimy go jako kit. Mecz stał na bardzo słabym poziomie, a więcej w nim było żółtych kartek niż stworzonych sytuacji. Remis 1:1 jest sprawiedliwy, bo żadna z dwóch słabych tego dnia drużyn nie zasłużyła na zwycięstwo.

O tym, że w meczu Atletico - Real nie zabraknie walki i intensywności, wiedzieliśmy dużo wcześniej. Mieliśmy nadzieję jednak, że będzie w nim też proporcjonalnie dużo emocji i efektownej gry. Tymczasem piłkarze "uraczyli" nas bardzo słabym widowiskiem niegodnym określenia hitu kolejki.

Atletico Madryt - Real Madryt NA ŻYWO. Transmisja w TV i STREAM LIVE ONLINE

A początek był całkiem obiecujący, bo już w 9. minucie gola dla Realu zdobył Karim Benzema. Atletico ruszyło do odrabiania strat i wydawało się, że czeka nas wspaniałe 90 minut walki i sportowych emocji. Niestety te skończyły się równie szybko, jak się zaczęły. W pierwszej połowie jedynym obok gola wartym odnotowania momentem był obroniony przez Keylora Navasa rzut karny.

Po przerwie było niewiele lepiej, o ile nie gorzej. Mało sytuacji i ciekawej gry, za to dużo złośliwości i ostrych fauli. Efekt? 10 żółtych kartek i zaledwie 6 celnych strzałów z obu stron. Tempo podskoczyło nieco w końcówce, ale dosłownie na kilka minut, kiedy to mieliśmy grę akcja za akcję. Poza tym jednak mecz zawiódł, a remis jest jak najbardziej sprawiedliwym rezultatem.

Atletico: Oblak - Juanfran, Godín, Gimenez, Filipe - Gabi, Tiago, Oliver (46. Carrasco) - Correa (58. Vietto), Torres (64. Martinez), Griezmann

Real: Navas - Carvajal (41. Arbeloa), Varane, Ramos, Marcelo - Casemiro, Kroos, Modrić - Isco (66. Bale), Benzema (77. Kovacić), Ronaldo

ATLETICO MADRYT - REAL MADRYT 1:1

Bramki: Benzema 9 - Vietto 83

Żółte kartki: Gabi, Correa, Juanfran, Vietto, Griezmann, Godin - Ramos, Varane, Casemiro, Arbeloa