Anna Lewandowska KARMI PIERSIĄ. Pokazała ZDJĘCIE

2020-08-06 16:10 MC
Anna Lewandowska
Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, która doczekała się dwóch córek - Klary i Laury, zabrała głos na temat bardzo ważnej kwestii. Okazja nie jest przypadkowa, ponieważ trwa Światowy Tydzień Karmienia Piersią. Ostatni wpis w mediach społecznościowych poświęciła właśnie temu zagadnieniu. Przy okazji opublikowała zdjęcie, jak karmi Laurę.

Anna i Robert Lewandowscy mają dwie córki. Klara ma już trzy lata, natomiast Laura 6 sierpnia skończyła trzy miesiące. Tego dnia na profilu Lewandowskiej na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widać, jak siedzi na ławce i karmi piersią Laurę. "Większość mam każdego dnia spotyka wiele wyzwań. Zgodzicie się ze mną? Wiele obowiązków, praca, dzieci, trening... Jednym z nich jest karmienie piersią, w różnych porach i w najprzeróżniejszych miejscach. O ile oczywiście możemy karmić piersią i kiedy nie ma przeciwwskazań" - napisała.

Nowy biznes Roberta Lewandowskiego! Zainwestował w branżę gier wideo

Anna Lewandowska za kierownicą WYPASIONEJ fury [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Jak zauważyła żona najlepszego polskiego, karmienie piersią jest bardzo ważne i dla dziecka, i dla mamy. "TRWA ŚWIATOWY TYDZIEŃ KARMIENIA PIERSIĄ. Według organizacji zajmujących się zdrowiem, maluchy powinny być karmione mlekiem matki do 6 miesiąca życia, a jako uzupełnienie diety, do dwóch lat. Karmienie piersią (lub mlekiem odciąganym) to przede wszystkim zdrowie dla naszych dzieci i jeśli tylko możemy, to ofiarujmy je naszym dzieciom. Mleko mamy zapewnia ZDROWY ROZWÓJ, mniej chorób w dzieciństwie i w życiu dorosłym (na przykład zmniejszenie ryzyka otyłości). Ale to również BONUS dla MAMY – często szybszy powrót do formy" - zauważyła.

Najnowsze