Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Anna Lewandowska z wyjątkowym zdjęciem. Ma ogromny powód do dumy, padły ważne słowa

2022-05-09 11:30

Anna Lewandowska już nie raz udowadniała, jak ważna jest dla niej rodzina. Teraz Lewandowscy mieli kolejny powód do świętowania, bowiem Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie sięgną po mistrzostwo Niemiec. Choć do końca został jeszcze jeden mecz do rozegrania, to „Die Roten” świętowali już na swoim stadionie. Kolejny sukces męża to dla Anny Lewandowskiej wielki powód do dumy.

Robert Lewandowski z pewnością chciałby zakończyć sezon mając na koncie więcej sukcesów. Niestety, Bayern przegrał walkę nie tylko w Lidze Mistrzów, ale też w Pucharze Niemiec, więc jedynym trofeum „Die Roten” w tym sezonie jest patera za zwycięstwo w Bundeslidze. Bayern mistrzostwo zapewnił sobie już wcześniej, ale feta mistrzowska została przygotowana na Allianz Arenie po meczu z VfB Stuttgart. Robertowi Lewandowskiemu nie mogła nie towarzyszyć ukochana żona z dziećmi. Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie zdjęcia, jak celebruje sukces swojego męża razem z nim i córkami.

Stuttgart popsuł święto Bayernu! Cztery gole w Monachium, duży pech Lewandowskiego. Kolejna wpadka mistrzów Niemiec

Galeria poniżej: )to luksusy Roberta i Anny Lewandowskich

Anna Lewandowska celebruje sukces męża. Padły ważne słowa

Anna Lewandowska często podkreśla, jak ważna jest dla niej rodzina. Nie mogło jej więc zabraknąć na mistrzowskiej fecie na stadionu Bayernu, gdzie Robert Lewandowski wraz z kolegami z drużyny odbierali trofeum za zwycięstwo w Bundeslidze w sezonie 2021/2022. Dla Bayernu było to 10. mistrzostwo z rzędu, a dla Lewandowskiego 10. w ogóle (2 zdobył w barwach Borussii Dortmund, 8 w Bayernie).

Drużyna reprezentanta Polski awansowała do Bundesligi! Odrobili straty po szalonym meczu

Anna Lewandowska pojawiła się na Allianz Arenie z córeczkami – Klarą oraz Laurą. Rodzina zrobiła sobie małą sesję zdjęciową, a żona najlepszego polskiego piłkarza w krótkich, ale ważnych słowach podsumowała to ważne wydarzenie – Zawsze sprawiasz, że jestem dumna – napisała żona Roberta Lewandowskiego na Instagramie.

Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram / annalewandowskahpba Anna Lewandowska z rodziną
Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien opuścić Bayern Monachium?
Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze