Bayern straci wielką gwiazdę?! Wszystko przez jeden szczegół

2020-03-26 20:56 DaO
Robert Lewandowski, Manuel Neuer, Bayern Monachium
Autor: East News Manuel Neuer i Robert Lewandowski

Choć futbol trwa w stanie zawieszenia, nie oznacza to, że osoby odpowiedzialne za dany klub siedzą z założonymi rękoma. W gabinetach trwa wzmożona praca nad potencjalnymi wzmocnieniami i rozmowami na temat kontraktów z zawodnikami. W Bayernie Monachium priorytetem jest przedłużenie umowy z Manuelem Neuerem. Na razie jednak obie strony nie mogą dojść do porozumienia.

Manuel Neuer stał się ikoną Bayernu. Reprezentant Niemiec dla wielu kibiców jest żywą legendą bawarskiego klubu. Ogromną renomą i uznaniem cieszy się na całym świecie, bo miał ogromny wpływ na zmianę stylu gry bramkarzy. Neuer jest jednym z liderów mistrzów Niemiec i obecnie ciężko wyobrazić sobie Bayern bez niego. Ale być może niedługo tak się właśnie stanie.

Bayern obetnie pensję Lewandowskiemu. Ile straci przez koronawirusa? [Super Raport]

Kontrakt Neuera wygasa w przyszłym roku. Działacze klubu z Monachium nie ukrywają, że chcieliby przedłużyć umowę ze swoim bramkarzem. Jednak jak donosi "Bild", porozumienia jeszcze nie osiągnięto i nie wiadomo, czy do takowego w ogóle dojdzie. Negocjacje rozbijają się o jeden szczegół. Strony nie mogą dogadać się co do długości nowego kontraktu.

Kluby Lewandowskiego i Piszczka URATUJĄ przed bankructwem inne drużyny? Wielki gest!

Reprezentant Niemiec chciałby podpisać umowę obowiązującą do 2024 roku. Bayernowi to jednak nie pasuje, przede wszystkim za sprawą wysokiego wynagrodzenia, jakie pobiera Neuer. Dlatego też nie można wykluczyć opcji, w której Bawarczycy zdecydują się na sprzedaż golkipera. A na jego odejście czeka nowy nabytek Bayernu, Alexander Nuebel, który szykowany jest na następcę legendy.

Najnowsze