Gwiazdy Budnesligi ukarane za... zmianę fryzur. Piłkarz WYŚMIAŁ decyzję związku

2020-06-06 14:59 DaO
Jadon Sancho, Borussia Dortmund
Autor: East News Jadon Sancho

Dostosowanie się do nowych realiów panujących na świecie, nie jest wcale takie łatwe. Co prawda coraz więcej obostrzeń jest znoszonych, ale nie ma wątpliwości, że minie jeszcze sporo czasu nim wrócimy do całkowitej normalności. Na baczności muszą się mieć również piłkarze. Ze względu na obowiązujące restrykcje nawet zmiana fryzury może okazać się kosztowna, o cym przekonali się dwaj piłkarze Borussii Dortmund.

Cały czas musimy pamiętać o tym, że koronawirus nie zniknie jak bańka mydlana. Patogen pozostanie z nami jeszcze naprawdę długo i będziemy musieli nauczyć się żyć w nowych warunkach. Zapewne jeszcze przez wiele tygodni obowiązywał będzie nakaz noszenia maseczek w sklepach, czy u fryzjera. Ale kompletnie zapomnieli o tym piłkarze Borussii.

Już nie Juventus, a Anglia?! Napoli stawia weto, Milik może wylądować w Premier League!

W sieci pojawiły się zdjęcia Jadona Sancho i Manuel'a Akanji'ego. Obaj wybrali się do fryzjera, ale żaden z nich nie przestrzegał wymogów sanitarnych i nie miał maseczek. Sprawą od razu zajął się niemiecki związek piłki nożnej. Piłkarzom z Dortmundu błyskawicznie została wymierzona kara grzywny. - Nie ma wątpliwości, że zawodowi piłkarze również muszą obciąć włosy. Jednak w obecnej sytuacji należy tego dokonać zgodnie z obowiązującą koncepcją medyczno-organizacyjną. W szczególnych przypadkach w zapewnieniu odpowiednich warunków może wspomóc zawodników klub - mogliśmy przeczytać w oświadczeniu DFL.

Jordan znów ZSZOKOWAŁ świat. Przekaże 100 milionów dolarów na walkę z rasizmem!

Na reakcję piłkarzy nie trzeba było długo czekać. Młody gwiazdor Borussii Dortmund nie zamierzał ukrywać swojego oburzenia. Sancho napisał na Twitterze: - To jest jakiś żart, DFL. Komentarz odnosił się oczywiście do kary, jaka została wymierzona przez związek. Jednak wpis Anglika bardzo szybko zniknął z Twittera. Zapewne dlatego, aby uniknąć kolejnych sankcji ze strony działaczy.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze