Krzysztof Piątek BRUTALNIE zgnieciony przez Niemców. DRUZGOCĄCA opinia

2020-10-27 15:59 kkn
Krzysztof Piątek
Autor: AP PHOTO Krzysztof Piątek

Krzysztof Piątek od wielu miesięcy nie może powiedzieć zbyt wiele dobrego na temat swojej aktualnej formy. Od kiedy trafił do Herthy Berlin nie popisuje się świetną skutecznością, ani nie pomaga zespołowi, gdyż na boisku pojawia się rzadziej niż częściej. Fatalną postawę Polaka zauważyły również niemieckie media, które nie mają litości dla napastnika.

Początek sezonu w wykonaniu Herthy Berlin jest wręcz fatalny. Stara Dama miała się w tym sezonie bić o europejskie puchary, ale na razie nic na to nie wskazuje. Hertha jak na razie wygrała tylko jedno spotkanie i to w dodatku w połowie września. Potem nastąpiło pasmo fatalnych występów i wyników. Cztery mecze przegrane z rzędu i dopiero 15. lokata zajmowana po pięciu kolejkach. Nie może więc dziwić, że na zespół ze stolicy Niemiec spada masa krytyki. Oberwało się również Krzysztofowi Piątkowi.

Anna Lewandowska zabrała głos w sprawie strajku kobiet. Wpis PODZIELIŁ jej fanów

Format: Najman MASAKRUJE Don Kasjo: WYRWĘ TEGO CHWASTA! [Koloseum]

Reprezentant Polski od dawna nie może pokazać tego, czym brylował na początkach przygody z AC Milan i Serie A. Bramki Piątka w barwach Herthy Berlin można policzyć na palcach jednej ręki. Również i w tym sezonie wygląda to na razie fatalnie. Polak na boisku przebywał przez zaledwie 146 minut i zanotował tylko jedną asystę.

Tak PSUŁY się relacje Kucharskiego i Lewandowskiego. BURZLIWA historia konfliktu

Niemiecki "Bild" nie ma więc wątpliwości o mocno uderza w Piątka. Określił napastnika jako "największy przegranym katastrofalnego startu rozgrywek". - Najdroższy napastnik w historii Herthy Berlin jest teraz tylko ławkowiczem - czytamy. I niewiele wskazuje na to, aby w najbliższym czasie sytuacja Piątka w drużynie Starej Damy miała się zmienić.

Najnowsze