Robert Lewandowski, Thomas Muller

i

Autor: AP Robert Lewandowski, Thomas Muller

Kumpel Lewandowskiego musiał zabrać głos w sprawie Złotej Piłki! Krótka wiadomość mówi wszystko

2021-11-29 12:10

Cały piłkarski świat żyje obecnie tylko jednym wydarzeniem - galą wręczenia Złotej Piłki, a wielu fanów futbolu zastanawia się, kto tym razem otrzyma jedną z najważniejszych nagród indywidualnych. Wątpliwości co do tego, kto powinien otrzymał nagrodę na gali w Paryżu nie ma Thomas Muller, który w krótkim wpisie zdradził, komu kibicuje.

Oczy lwiej części fanów piłki nożnej zwrócone będą dzisiaj na Paryż, gdzie odbędzie się gala wręczenia Złotej Piłki. Od kilku tygodni trwała dyskusja, który z zawodników powinien otrzymać jedną z najważniejszych nagród indywidualnych na świecie, która przyznawana jest przez "France Football", a kolejne przecieki sprawiały, że wielu ekspertów zabierało głos w tej sprawie. Spora część kibiców, dziennikarzy i ekspertów wskazuje, że Złotą Piłkę powinien otrzymać Robert Lewandowski, który w ostatnich latach udowodnił, że nie bez powodu zaliczany jest przez rzeszę fanów do grona najlepszych napastników na świecie oraz w historii piłki nożnej. 

Wtopa z Robertem Lewandowskim w Paryżu w tle! Zaczepili go, aż tu nagle... Ale klops!

Podobne zdanie na ten temat mają koledzy Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium, którzy na co dzień mogą podziwiać klasę i umiejętności kapitana reprezentacji Polski. Jeden z nich, Thomas Muller postanowił skomentować jeden z postów dotyczący gali wręczenia Złotej Piłki, aby krótko wskazać kto najbardziej zasłużył na tę prestiżową nagrodę.

Wiemy, ile trzeba zapłacić za wigilijnego karpia w restauracji Arkadiusza Milika! Ta kwota może Was zaskoczyć

Zobaczcie, jak Anna i Robert Lewandowscy spędzali czas przed galą wręczenia Złotej Piłki w Paryżu, klikając w naszą galerię

Thomas Muller nie ma wątpliwości, komu powinni przyznać Złotą Piłkę. Wskazuje na Lewandowskiego

Reprezentant Niemiec i jedna z najważniejszych postaci w drużynie Bayernu Monachium była bardzo oszczędna w słowach, jednak w tym wypadku nie trzeba było wiele, aby oddać co myśli kolega Roberta Lewandowskiego z boiska. - @lewy_official - napisał krótko Thomas Muller dodając uniesioną pięść, w odpowiedzi na pytanie na Twitterze, kto powinien zgarnąć Złotą Piłkę. Wpis niemieckiego zawodnika spodobał się internautom, którzy masowo zaczęli go lajkować jasno dając do zrozumienia, że uważają dokładnie tak samo. 

Naczelny "France Football" dosadnie o Lewandowskim. Wypomniał mu sprawę sprzed lat i wybaczył tuż przed galą

Sonda
Czy Robert Lewandowski zasłużył na Złotą Piłkę za rok 2021?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze