Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO/ANDREAS SCHAAD Robert Lewandowski

Menadżer zwraca Lewandowskiego przeciwko Bayernowi? Dziennikarz nie ma złudzeń, robi się nerwowo

2022-04-08 14:03

Sprawa kontraktu Roberta Lewandowskiego z Bayernem Monachium budzi coraz więcej emocji. "Bawarczycy" nadal mieli nie złożyć Polakowi oferty, w myśl której miałby przedłużyć swoją umowę z mistrzami Niemiec. Zdaniem Christiana Falka zamieszanie chce wykorzystać menadżer kapitana kadry, Pini Zahavi, aby namówić Lewandowskiego do skłócenia się z "Die Roten". Słynny dziennikarz nie ma nawet cienia wątpliwości.

Sprawa nowej umowy Roberta Lewandowskiego z Bayernem Monachium ma się robić coraz to bardziej nerwowa. Jak donosi znawca Bayernu Monachium i dziennikarz Bayernu, Christian Falk, agent Lewandowskiego, Pini Zahavi, ma nastawiać Polaka przeciwko obecnemu pracodawcy, co miałoby przełożyć się na całkowite zachwianie potencjalnej przyszłości kapitana kadry w gigancie niemieckiej Bundesligi. 

To już koniec Paulo Sousy we Flamengo? Brazylijskie media nie mają wątpliwości. Portugalczyk będzie wyrzucony!

Robert Lewandowski będzie skłócony z Bayernem? Falk donosi o działaniach Zahaviego

Zdaniem Falka, Pini Zahavi odgrywa bardzo niepokojącą rolę w negocjacjach między Bayernem a kapitanem reprezentacji Polski. Agent ma stosować się do sztuczki, którą wykorzystał w przypadku Davida Alaby, gdy ten wybrał Real Madryt, zamiast pozostanie w drużynie mistrzów Niemiec. Jak uważa dziennikarz "Bilda", teraz Zahavi stosuje argumenty, w myśl których Bayern chce sprowadzić Haalanda, co ma zniechęcać Lewandowskiego.

- Pini Zahavi próbuje nastawić Lewandowskiego i Bayern przeciwko sobie – tak samo, jak zrobił to z Alabą w zeszłym roku – mówiąc mu, że klub ceni innych graczy bardziej niż jego. Zahavi powiedział wcześniej Lewandowskiemu, że Bayern chciał Haalanda - mówi Falk.

Co dalej z przyszłością Artura Boruca w Legii? Ma dojść do ważnego spotkania, może być decydujące

Aby zobaczyć zdjęcia Lewandowskiego z rodziną, przejdź do galerii poniżej.

Gdzie trafi Robert Lewandowski? Liczba zainteresowanych rośnie

W kontekście Roberta Lewandowskiego zaczyna się wymieniać coraz to większą liczbę drużyn. Zdaniem mediów, cały czas z otoczeniem Polaka flirtuje FC Barcelona i Real Madryt. Swoją propozycję mieli Polakowi złożyć także giganci angielskiej piłki, a więc Manchester United. Według najnowszych wskazań mediów, Pini Zahavi nie zamyka się także na negocjacje transferowe z Paris Saint Germain.

Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien odejść latem z Bayernu?
Wizyta w domu Jana Tomaszewskiego
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze