Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Niemcy zapytali Lewandowskiego wprost, czy zostaje w Bayernie. Wiemy, co wtedy zrobił! Wszystko wyszło na jaw

2022-07-12 22:10

Saga transferowa z udziałem Roberta Lewandowskiego dobiega ku końcowi? Coraz więcej znaków wskazuje na to, że tak! "Lewy" wrócił na Allianz Arena, by rozpocząć przedsezonowe przygotowania, ale najprawdopodobniej odejdzie na Camp Nou. Niemcy zapytali wprost Lewandowskiego, czy zostaje w Bayernie. Wiemy, jak zareagował.

Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu Monachium? To najprawdopodobniej największa zagadka nadchodzącego okna transferowego. Hiszpańskie media nie mają jednak wątpliwości, że transfer do Barcelony w końcu dojdzie do skutku. 12 lipca Robert Lewandowski pierwszy raz pojawił się na Sabener Strasse po urlopie. Nie mogło zabraknąć wielkiego zainteresowania kibiców, którzy liczyli na zdobycie autografu "Lewego". Niemiecki portal "Sky" dokładnie opisał, jak wyglądał pierwszy dzień polskiego napastnika w ośrodku treningowym Bayernu.

Lewandowscy szykują przeprowadzkę do Barcelony. Ujawniono szczegóły, szeroko zakrojona akcja

Lewandowski odejdzie z Bayernu? Tak odpowiedział na pytanie

Dziennikarze "Sky" podeszli do Roberta Lewandowskiego, gdy ten rozdawał autografy po całym dniu spędzonym w ośrodku Bayernu. Po 16:20 wyjechał innym samochodem niż wcześniej. - Czy zostajesz w Bayernie? - miał zapytać redaktor. Reakcja Polaka mogła być tylko jedna.

Mateusz Borek grzmi po kompromitacji Lecha w el. Ligi Mistrzów! Zaorał nie tylko mistrza Polski

Od dłuższego czasu Lewandowski nie zabiera głosu w sprawie swojej przyszłości. Na pytanie jedynie się uśmiechnął, pomachał dziennikarzom i kibicom i odjechał z ośrodka treningowego.

Anna Lewandowska - zdjęcia z Majorki. Zobacz fotografie w galerii poniżej.

Robert Lewandowski - statystyki gry w Bayernie

Robert Lewandowski jest niekwestionowanie jedną z ikon Bayernu Monachium. Polak trafił na Allianz Arena w sezonie 2014/2015. Od tego czasu zagrał w oficjalnych spotkaniach 375 meczów, w których zdobył 344 bramki i zanotował 72 asysty. Dwukrotnie zdobył tytuł Piłkarza Roku FIFA. Na swoim koncie ma 10 tytułów mistrza Niemiec, w tym 8 z Bayernem Monachium. W sezonie 2019/2020 wygrał Ligę Mistrzów.

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego? Sprawdź się w naszym quizie!

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?
Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego do Barcelony
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Najnowsze