Robert Lewandowski, Bayern Monachium

i

Autor: AP PHOTO/MICHAEL PROBST Robert Lewandowski w barwach Bayernu

Piękny gest Roberta Lewandowskiego! Wylicytował olimpijski medal Dawida Tomali i oddał go mistrzowi, wielkie brawa!

2022-03-20 20:39

Robert Lewandowski wykazał się pięknym gestem. Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski, który kilka miesięcy temu wylicytował olimpijskie złoto Dawida Tomali, postanowił oddać mistrzowi jego krążek na spotkaniu zorganizowanym w warszawskiej restauracji piłkarza. Nie da się ukryć, że piłkarz Bayernu ma wspaniały gest.

Robert Lewandowski spotkał się z Dawidem Tomalą w pięknych okolicznościach. Kapitan reprezentacji Polski, który kilka miesięcy temu wylicytował medal Dawida Tomali, który został wystawiony na cel charytatywny, spotkał się z olimpijczykiem w jego restauracji, gdzie oddał sportowcowi medal. Piękny gest Lewandowskiego zapisze się w historii, obaj panowie powinni być traktowani jako wzory.

Wielka piękność skradła serce Lewandowskiego. Wziął ją na ręce, a Anna jest zachwycona, mamy zdjęcie

Robert Lewandowski oddał Tomali medal. Piękny gest piłkarza

Robert Lewandowski słynie z wielkiego serca. Piłkarz reprezentacji i wielki gwiazdor Bayernu Monachium w grudniu 2021 roku wygrał licytację medalu Dawida Tomali, który został wystawiony na cel charytatywny. Transakcja wyniosła Lewandowskiego 280 tysięcy złotych, z czego 150 tysięcy przeznaczono na operację 12-letniego Kacpra Woźniaka, który wskutek dziecięcego porażenia mózgowego nie mógł chodzić, a reszta stanowiła kapitałem startowym fundacji Tomali, "ToMali zwycięzcy". Stało się niebawem jasne, że piłkarz nie zachowa krążka dla siebie, a przekaże go z powrotem Tomali, który w niedzielę 20 marca 2022 roku przekazał olimpijczykowi krążek z powrotem.

Justyna Żyła nie zamierza grzeszyć. Musiała to zrobić właśnie w niedzielę, miała ważny powód

Aby zobaczyć zdjęcia Dawida Tomali, przejdź do galerii poniżej.

Tomala chwali Lewandowskiego. Wielkie słowa w kierunku piłkarza

W wywiadzie z TVP Sport Tomala bardzo chwalił Roberta Lewandowskiego.

- Przede wszystkim na razie obaj skupiamy się na swojej pracy, ale mamy zaplanowane spotkanie, do którego zapewne dojdzie najwcześniej w marcu. Wtedy siądziemy, porozmawiamy i zobaczymy, co dalej będziemy budowali. Byłoby to na pewno miłe, tym bardziej, że na gali poznałem Roberta i okazało się, że jest mega gościem. A jak z kimś nadajesz na tych samych falach to trzeba to robić dalej – mówił medalista olimpijski z Tokio w rozmowie z "TVP Sport".

Dawid Tomala wychodził sobie złoty medal i sponsora
Sonda
Czy Robert Lewandowski zgarnie Złotą Piłkę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze