Robert Lewandowski

i

Autor: CyfraSport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski nie wziął udziału w treningu Bayernu! Tajemnicze powody, co z meczem przeciwko BVB?

2022-04-21 17:59

Robert Lewandowski pozostaje w centrum uwagi z powodu wielu plotek na temat jego możliwego odejścia z Bayernu Monachium. Polak wciąż ma jednak ważną umowę i kolejne mecze do rozegrania, w których musi zachować pełną koncentrację. „Die Roten” zamierzają jak najszybciej przypieczętować mistrzostwo kraju, a zrobią ku temu duży krok, jeśli wygrają z Borussią Dortmund w najbliższej kolejce. Okazało się jednak, że Lewandowski opuścił czwartkowy trening swojej drużyny.

Robert Lewandowski wciąż imponuje swoją strzelecką dyspozycją, jednak po zakończeniu sezonu nie będzie miał wielu powodów do świętowania. Bayern Monachium już dawno odpadł z Pucharu Niemiec, a przygodę z Ligą Mistrzów zakończył na ćwierćfinale. „Die Roten” pozostają już tylko w grze o mistrzostwo Niemiec, które jednak trudno traktować jako wielki triumf – Bawarczycy zdobywali je bowiem w ostatnim czasie aż 8 razy z rzędu. Obecnie to raczej absolutne minimum dla władz klubu. Aby jak najszybciej się do niego przybliżyć, podopieczni Juliana Nagelsmanna muszą pokonać w najbliższej kolejce Borussię Dortmund, która jako jedyna ma jeszcze jakieś szansę na doścignięcie Bayernu. Tym bardziej uwagę przykuł fakt, że w czwartkowym treningu Bayernu udziału nie brał Robert Lewandowski.

Włodarze klubu nie zostawili wątpliwości co do Paulo Sousy. Klamka zapadła, te słowa trudno będzie cofnąć

Lewandowski z powodów osobistych nie trenował z Bayernem

Informację o tym, że polski napastnik opuścił czwartkowe zajęcia, przekazał dziennikarz Viaplay Marcin Borzęcki, powołując się na telewizję Sky. Zdaniem stacji kapitan reprezentacji Polski nie brał udziału w treningu z powodów osobistych. Jakich? O tym nie poinformowano. – Sky: Robert Lewandowski nie brał udziału w dzisiejszym treningu Bayernu z powodów osobistych, ale jego gra w Klassikerze nie jest zagrożona. – napisał dziennikarz.

Trener Lewandowskiego nie mógł już tego dłużej ukrywać. Wyłożył kawę na ławę, przeżył prawdziwe męk

Najważniejszą informacją dla kibiców zdaje się być ta, że nieobecność Lewandowskiego na treningu nie wpłynie na jego występ z Borussią Dortmund.

Jan Tomaszewski: Lewandowski może skończyć jak Messi!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze