Robert Lewandowski

i

Autor: AP Robert Lewandowski

Robert Lewandowski porównał się do Messiego i Ronaldo. Dostali specjalne zaproszenie, powiedział o ZŁOTEJ PIŁCE

2021-05-23 10:26

Robert Lewandowski postanowił udzielić wywiadu włoskiemu "Sportsweek", dodatkowi "La Gazzetty dello Sport", w którym opowiedział o swoim wspaniałym sezonie. Polski snajper Bayernu porównał się do Leo Messiego i Cristiano Ronaldo, a także złożył im specjalną propozycję. W trakcie wywiadu dla włoskiej prasy Polak powiedział także o potencjalnym zdobyciu Złotej Piłki i przedstawił swój pogląd na tę nagrodę. Nie da się ukryć, że słowa piłkarza Bayernu wzbudziły wielkie poruszenie wśród fanów, którzy zastanawiają się, czy Argentyńczyk i Portugalczyk skorzystają z jego zaproszenia.

Robert Lewandowski udzielił niezwykle ciekawego wywiadu włoskim mediom. Napastnik reprezentacji Polski porozmawiał z dziennikarzami włoskiego "Sportsweek", w którym powiedział o swoim wspaniałym sezonie. W trakcie rozmowy z Włochami Polak powiedział o specjalnej propozycji, jaką miałby względem Cristiano Ronaldo i Leo Messiego. Okazuje się, że zawodnik bardzo chętnie spotkałby się z Portugalczykiem i Argentyńczkiem i wymienił się z nimi poglądami na piłkę nożną, tym samym przyznał, że czuje się tak samo mocny, jak napastnik Juventusu i FC Barcelony.

Iga Świątek przyjęła szczepionkę przeciwko COVID-19. Zwróciła się do fanów, czeka już tylko na jedno [ZDJĘCIE]

Robert Lewandowski zwrócił się do Messiego i Ronaldo. Ważne słowa Polaka

Z wywiadu udzielonego włoskiej prasie wyczytać możemy, że napastnik reprezentacji Polski nie czuje kompleksów względem Messiego i Ronaldo. Mimo że Argentyńczyk i Portugalczyk od ponad dekady toczą walkę o miano najlepszego gracza na świecie, to Lewandowski przyznaje, że w końcu byłby w stanie usiąść z nimi do stołu i przedstawić swoje poglądy na temat piłki nożnej, ponieważ w zeszłym sezonie osiągnął wszelkie, najważniejsze nagrody, które dają mu legitymacje do porównywania się z tymi piłkarzami.

- Oni są na szczycie od dawna, ale teraz mogę ich zaprosić do mojego stołu. Uważam, że mogę z nimi usiąść i wymienić się poglądami na temat piłki nożnej, ponieważ w zeszłym sezonie wygrałem wszystkie klubowe trofea - powiedział Lewandowski.

Młody kibic świętował mistrzostwo Atletico Madryt, nie żyje. Miał tylko 14 lat, tragiczny wypadek, lekarze walczyli o jego życie

Jan Tomaszewski wspomina GERDA MUELLERA: Był moim KATEM, ale Lewandowski jest lepszy

Lewandowski powiedział o Złotej Piłce. Przedstawił swój pogląd względem tej nagrody

W trakcie rozmowy z włoskimi mediami piłkarz został zapytany o możliwość zdobycia Złotej Piłki. W zeszłym roku Polak bowiem był wielkim faworytem do zdobycia nagrody, jednak gala France Football została odwołana przez pandemię koronawirusa. Polak powiedział jasno, co sądzi o nagrodzie. Jak na razie, napastnik Bayernu nie myśli o tej nagrodzie i zadowala się nagrodami od FIFA i UEFA.

- Od lat jestem jednym z najlepszych zawodników, może nawet najlepszym. Złota Piłka? To nie jest moim celem, bo zdobyłem nagrody od FIFA i UEFA. To bardzo dużo dla mnie znaczy - mówi Lewandowski

Najnowsze