Rodzina Lewandowskich

i

Autor: Instagram / Anna i Robert Lewandowscy Rodzina Lewandowskich

Robert Lewandowski poucza innych rodziców. Zdradził sekrety wychowania córeczek

2021-05-18 9:59

Każdy rodzic marzy, by robić dla swoich dzieci jak najlepiej. Drogi do osiągnięcia tego są przeróżne, ale najważniejszym jest poświęcanie pociechom dużo uwagi. Z pewnością w życiu Roberta Lewandowskiego, który wciąż jest w rozjazdach nie jest o to łatwo. "Lewy" w rozmowie z Polsat News zdradził sekrety wychowania córeczek Klary i Laury. Wyjawił też swoje marzenie dotyczące dziewczynek i pouczył innych rodziców.

Robert Lewandowski jest o zaledwie krok od pobicia rekordu wszech czasów Bundesligi w liczbie strzelonych bramek w jednym sezonie. Liczba 40 goli w wykonaniu Gerda Muellera blisko pół wieku temu wydawała się nie do przeskoczenia! Polak w ostatnim spotkaniu wyrównał rekord, a w najbliższym spotkaniu z Augsburgiem może przejść do historii. To jednak nie jest najważniejsze w jego życiu. Na pierwszym miejscu "Lewy" stawia rodzinę. W rozmowie z Polsatem News opowiedział o tym, jak wychowuje córeczki Klarę i Laurę i jakie ma marzenia związane z nimi.

Lewandowski komentuje kuriozalną propozycję, by nie grał z Augsburgiem. Szczere słowa o wypowiedzi Hamanna

Lewandowski o wychowaniu córek Klary i Laury

Lewandowski otwarcie przyznał, że dziewczynki są dla niego najważniejsze. Dziennikarz Polsat News zapytał go o to, jak zareagowałby na wieści, że Klara lub Laura chciałyby uprawiać piłkę nożną. - Sam zastanawiałem się, jakbym zareagował. Musiałbym zaakceptować ten wybór - nieważne, czy byłaby to piłka nożna, czy inna dyscyplina. Dla mnie najważniejsze jest to, by robiły to, co kochają - powiedział Lewandowski. Przyznał też, że ma marzenia związane z dziewczynkami. - Marzeniem jest, by mieć z nimi jak najlepszy kontakt, by mogły podejść i porozmawiać ze mną na każdy temat. Często jestem w rozjazdach, ale gdy jestem w domu, chcę być na sto procent dla nich - dodał.

Rada Lewandowskiego dla rodziców

Kapitan reprezentacji Polski na antenie Polsatu News pouczył innych rodziców w bardzo ważnej kwestii. Robert Lewandowski przypomniał o tym, by rodzice nie spełniali dziećmi własnych marzeń i ambicji. - Rodzice nie powinni wywierać presji na dzieciach. Nie powinni przekładać swoich ambicji, swoich marzeń na dzieci - przyznał.

Robert Lewandowski niezadowolony z powołań? Kapitan reprezentacji jest zawiedziony decyzją Sousy!

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Bayern: Dla nich lepiej, gdyby Lewandowski… | Futbologia
Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien zostać w Bayernie Monachium?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze