Robert Lewandowski w tym plebiscycie był wręcz PONIŻANY. Teraz los ma się odwrócić

2020-07-15 9:53 DaO
Jaki mecz Ligi Mistrzów w TVP dzisiaj? Mecz Ligi Mistrzów w TVP 12.08.2020 Jakie mecze LM w TVP dzisiaj ZA DARMO 12 sierpnia
Autor: AP Jaki mecz Ligi Mistrzów w TVP dzisiaj? Mecz Ligi Mistrzów w TVP 12.08.2020 Jakie mecze LM w TVP dzisiaj ZA DARMO 12 sierpnia

Robert Lewandowski ma za sobą znakomity sezon w niemieckiej Bundeslidze, a przed nim jeszcze Liga Mistrzów. Zwycięstwo w tych elitarnych rozgrywkach to niewątpliwie marzenie kapitana reprezentacji Polski. W tym sezonie może mieć to jednak dodatkowy wymiar, bo jeśli Lewandowski poprowadzi Bayern Monachium do triumfu, to znacznie przybliży się do zdobycia Złotej Piłki.

Napastnik mistrzów Niemiec był czołową postacią minionego sezonu w Bundeslidze. Lewandowski strzelał jak na zawołanie i był jednym z autorów sukcesu Bayernu na krajowym podwórku. Nie raz ratował skórę swoim kolegom i w czasach kryzysu ciągnął zespół za uszy. Nie dziwi więc, że w niemal każdym rankingu jest plasowany na pierwszym miejscu, albo w ścisłej czołówce.

Kamil Glik znalazł nowy klub! Teraz wszystko zależy od nich

Super Sport 13 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dlatego coraz głośniej mówi się, że Lewandowski jest faworytem do zdobycia prestiżowej nagrody. Złota Piłka to największe i w zasadzie najważniejsze indywidualne wyróżnienie dla zawodnika. Dotychczas kapitan reprezentacji Polski w plebiscycie France Football był niedoceniany. Do historii przeszedł jego wpis z 2016 roku, kiedy to plebiscyt określił słowami "le cabaret".

Niemiecki zawodnik promował NEONAZIZM. Przez to stracił marzenia i kontrakt życia

Obecnie jednak "Lewy" kolejny raz daje powody, aby sądzić, że uda mu się zdobyć Złotą Piłkę. Tego samego zdania są Brytyjczycy. Według tamtejszych bukmacherów Polak jest faworytem nr 1. Gdyby postawić złotówkę na Lewandowskiego, moglibyśmy wygrać zaledwie 3 złote. W przypadku Messiego byłoby to 4 zł, a Cristiano Ronaldo 5. Nie ma jednak wątpliwości, że dużo będzie zależało od losów Bayernu w Lidze Mistrzów, która w sierpniu zostanie dokończona.

Najnowsze