Skandal przed meczem drużyny Gikiewicza i Gumnego. Znokautowany kierowca autokaru!

2022-01-16 19:53
Incydent przed meczem Augsburg - Eintracht Frankfur
Autor: East News

Takiej sytuacji w Bundeslidze chyba jeszcze nie było, choć nie dotyczy bezpośrednio wydarzeń na boisku. Przed meczem Augsburga z Eintrachtem Frankfurt ochroniarz stadionowy uderzył i powalił na ziemię kierowcę autokaru klubu, w którym występuje dwóch polskich piłkarzy.

Zanim zaczął się mecz doszło do skandalicznego wydarzenia, które opisuje dziennik "Augsburger Allgemeine”. Po tym jak piłkarze Augsburga opuścili autokar miało dojść do bójki pomiędzy ochroniarzem pracującym na stadionie, a kierowcą autokaru Yildizem Zekeriye. Ochroniarz rzekomo powalił Zekeriye uderzeniem głową. Zdjęcia opublikowane przez niemiecki dziennik pokazują kierowcę leżącego na ziemi. Później kierowca został odprowadzony z miejsca zdarzenia przez lekarza klubowego Augsburga i ratownika medycznego, a następnie przewieziony do szpitala. Niemiecka policja potwierdziła, że doszło do takiego zdarzenia, ale nie ujawniła szczegółów incydentu, w sprawie którego wszczęto śledztwo. Na boisku było już spokojniej. W meczu Augsburga z Eintrachtem padł remis 1:1, a w drużynie gospodarzy cały mecz zagrali Rafał Gikiewicz i Robert Gumny. Drużyna Polaków zajmuje 15 miejsce w Bundeslidze, tuż nad strefą spadkową.

Ryzykował życie, żeby uratować dzieci z płonącego budynku! Poruszające słowa bohaterskiego piłkarza [TYLKO U NAS]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze