Salomon Kalou

i

Autor: EastNews Salomon Kalou

SKANDAL w Niemczech! Piłkarz nagrywał, jak łamie zasady walki z koronawirusem [WIDEO]

2020-05-04 17:06

Wielkimi krokami szykuje się powrót piłki nożnej w Europie! Niektóre ligi, jak holenderska, belgijska czy francuska, zadecydowały o zakończeniu sezonu. Inne cały czas liczą do rozstrzygnięcia na boisku. Czy będzie to możliwe? Istnieje ryzyko, że nie, jeśli powtarzać się będą przypadki niestosowania do zasad walki z koronawirusem. Skandal w Niemczech wywołał piłkarz Herthy, Salomon Kalou!

By móc wrócić do normalnego życia, wszyscy muszą zachowywać się odpowiedzialnie i stosować do zasad, które wprowadzają rządy na całym świecie! Kibice piłki nożnej szykują się do powrotu niektórych europejskich lig. Wśród nich jest także niemiecka Bundesliga. Czy na drodze stanie nieodpowiedzialne zachowanie jednego z piłkarzy berlińskiej Herthy, Salomona Kalou?

Iworyjczyk przeprowadził transmisję na żywo, podczas której pokazał, jak wchodzi do klubowego budynku. Tam, nie stosując się do żadnych zasad, witał się z kolegami przez podanie ręki, nie zważał także na konieczność zachowania bezpiecznego odstępu. Nie to było jednak najgorsze!

Reprezentant Polski BEZ OGRÓDEK o swoim trenerze. Uważa go za PINOKIA?!

Kalou, jak gdyby nigdy nic, wszedł do pokoju, w którym jego koledze pobierano próbki z jamy ustnej. Te najprawdopodobniej miały służyć do przeprowadzenia testów na koronawirusa! Co więcej, napastnik bez skrępowania rozmawiał o obniżkach pensji w klubie, zdradzając wszelkie szczegóły i rzekome złamanie reguł przez pracodawcę.

- Jedenaście procent - mówił Kalou w rozmowie z Vedadem Ibiseviciem, który nie był zadowolony z poziomu obniżki płac. - Nie rozumiem tego. Nie wiem, dlaczego to robią. Pójdę i zapytam, czy sobie z nas żartuję - powiedział Bośniak, który mógł nie wiedzieć, że jest nagrywany.

Piłkarz sławnego klubu POBIŁ swoją dziewczynę tak mocno, że ta STRACIŁA CIĄŻĘ! Zareagował sąd

Super Raport 4 V (goście: Bosak, Stępień)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze