Erling Haaland

i

Autor: AP PHOTO Erling Haaland

Takich wiadomości o Erlingu Haalandzie nikt się nie spodziewał. Wielka chwila o krok, to kwestia dni?

2022-03-15 15:56

Na rynku transferowym jest obecnie kilka nazwisk, które budzą wielkie emocje. Do tego grona należy niewątpliwie Erling Haaland. Norweski napastnik jest na celowniku największych klubów na świecie i przymierzany jest do Realu Madryt, czy FC Barcelona. Najnowsze doniesienia sugerują, że zawodnik Borussii Dortmund podjął już decyzję i niebawem dojdzie do skutku wielki transfer.

Erling Haaland zrobił błyskawiczną karierę w drużynie z Bundesligi. Choć już w barwach RB Salzburg pokazywał niebywałą skuteczność i strzelał bramkę za bramką, ciężko było się spodziewać, że w Borussii Dortmund tak szybko się odnajdzie. Mimo zmiany na zdecydowanie większy klub, Haaland wciąż z dużą regularnością wpisywał się na listę strzelców.

Dziewczyna Milika w wyzywającym stroju. Odsłoniła brzuch publicznie. Potem nie szczędzili sobie czułości

Sensacyjne doniesienia o Haalandzie. To kwestia dni?

W ubiegłym sezonie tylko w Bundeslidze zdobył 27 bramek. W obecnych rozgrywkach ma już 16 trafień w 15 spotkaniach. Tym samym udowadnia, że jest wybitnym strzelcem. Dlatego też Haaland znalazł się na celowniku największych klubów. Wiele wskazuje na to, że w najbliższych miesiącach Haaland opuści szeregi Borussii.

Lewandowski wyjaśnił, co stało się na treningu. Wiadomo, ile potrwa jego przerwa

Sonda
Real Madryt, czy FC Barcelona - który klub powinien wybrać Erling Haaland?

Haaland w Realu? To może się stać już niedługo

Otwartym pytaniem pozostaje to, do którego klubu trafi. O Norwega walczy m.in. Real Madryt, czy FC Barcelona. Joan Laporta ostatnio dość lakonicznie wypowiadał się na temat potencjalnego transferu, ale nie skreślał możliwości przejścia Haalanda do Blaugrany. Najnowsze doniesienia sugerują, że wybór piłkarza padł na inny klub.

Znany hiszpański dziennikarz Ramona Alvareza de Mona poinformował, że Real Madryt i Borussia Dortmund są na ostatniej prostej w kontekście porozumienia w sprawie transferu. Reporter sugeruje, że ogłoszenie przejścia Haalanda do zespołu Królewskich może nastąpić już w najbliższych dniach. Wcześniej hiszpański "AS" sugerował, że Florentino Perez zrezygnuje z Norwega w związku ze świetną formą Karimy Benzemy.

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Najnowsze