Znicz, świeczka

i

Autor: Shutterstock Znicz, świeczka

Śmierć piłkarzy

Tragedia w klubie z Bawarii. Młodzi piłkarze zginęli w dramatycznym wypadku, mieli 19 i 21 lat

2022-07-19 10:57

Każda śmierć jest tragedią dla najbliższych osoby zmarłej, ale przedwczesne odejście młodych ludzi u wielu wywołuje ogromny smutek. Niemiecką piłką wstrząsnęła informacja o tragicznym wypadku, jaki miał miejsce w minioną niedzielę. Zawodnicy wracający z meczu testowego zginęli po tym, jak uderzyli w drzewo. Mieli zaledwie 19 i 21 lat.

Niestety w świecie sportu nie brakuje informacji o śmierci młodych zawodników. Takie przykre wiadomości to zawsze cios dla kibiców, ale przede wszystkim dla najbliższych zmarłej osoby. Niemiecki "Bild" poinformował o fatalnych wydarzeniach, jakie miały miejsce w ubiegłą niedziele na trasie pomiędzy Bayerdilling i Wallrdorf.

FC Barcelona zrobiła z Lewandowskiego Niemca! Gigantyczna wpadka na oficjalnej stronie, włos jeży się na głowie

Tragedia w niemieckim klubie. Zginęli młodzi piłkarze

W jednym aucie podróżowało pięć osób. Według informacji niemieckich dziennikarzy w pewnym momencie samochód wypadł z drogi na zakręcie, a następnie z dużym impetem uderzył o drzewo. Mimo szybkiej reakcji służb ratowniczych dwóch podróżujących nie udało się uratować. 19 i 21-letni zawodnicy zginęli na miejscu. Inny pasażer z tylnej kanapy śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Ingolstadt.

Artur Szpilka jeszcze nie wypowiadał się tak o Mariuszu Pudzianowskim! Szokujące słowa, aż trudno w nie uwierzyć

Jan Tomaszewski ostro o transferze Lewandowskiego

Kierowca oraz pasażer, który zajmował miejsce na przednim fotelu, trafili do pobliskiego szpitala. Zawodnicy, którzy zginęli na miejscu występowali w drużynie TSV Rain/Lech. Zespół ten gra na co dzień na siódmym poziomie w Niemczech. - Informacja o tragicznej śmierci dwóch młodych piłkarzy jest dla nas wstrząsająca i głęboko nas poruszyła. W tych trudnych chwilach, naznaczonych oszołomieniem, myślimy o rodzinach zmarłych. Przekazujemy im wyrazy najgłębszego współczucia - powiedział Christoph Kern, prezes Bawarskiego ZPN.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze