Erling Haaland, Borussia Dortmund

i

Autor: East News Erling Haaland

Wyjaśniła się przyszłość Erlinga Haalanda?! Sensacyjne doniesienia, agent Norwega spotkał się z władzami giganta

2021-12-14 16:27

Po tym, jak Erling Haaland przeniósł się z Red Bull Salzburg do Borussii Dortmund wielu fanów wskazywało, że Norweg nie zabawi w klubie z Bundesligi zbyt długo i niebawem zgłosi się po niego jeden z najlepszych klubów na świecie. Wszystko wskazuje na to, że Erling Haaland faktycznie może niebawem zmienić klubowe barwy, nad czym pracuje jego agent Mino Raiola.

Erling Haaland mocno namieszał w ostatnim czasie w świecie futbolu, szybko przykuwając uwagę niemalże wszystkich, przez swoje kolejne genialne występy w barwach Red Bull Salzburg, czym momentalnie zapracował na transfer do lepszego klubu. Wtedy Norweg zdecydował się na przejście do Borussii Dortmund, jednak już zimą 2020 roku wielu fanów wskazywało, że Haaland z pewnością nie zabawi zbyt długo w klubie z Bundesligi i za chwilę zgłosi się po niego ktoś większy. Jego agent, Mino Raiola doskonale wie, jak sprzedawać swoich zawodników za ogromne pieniądze i również w przypadku Erlinga Haalanda robi wszystko, aby jego klient dołączył do jednego z największych klubów na świecie - a chętnych nie brakuje. 

Anna Lewandowska ujawniła sekret swojego małżeństwa! Robert doprowadza ją tym do szału

Jan Tomaszewski bezlitośnie uderza w Lewandowskiego i Sousę. Wytacza potwornie ciężkie działa

Agent Haalanda spotkał się z władzami Barcelony

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Mino Raiola spotkał się z przedstawicielami klubów, które są zainteresowane usługami Erlinga Haalanda, a teraz jeden z najlepiej poinformowanych dziennikarzy sportowych na świecie zdradził, że agent piłkarski miał spotkać się z władzami FC Barcelony. - Spotkanie Joana Laporty, Mateu Alemany'ego i Mino Raioli nie było przypadkowe. Nie odbyło się ono w hotelu, w którym Barcelona przebywa w Turynie - spotkanie było zaplanowane od zeszłego tygodnia - poinformował Fabrizio Romano na Twitterze. 

Aleksandar Vuković szczerze o relacjach z Dariuszem Mioduskim. Istotne słowa nowego-starego trenera Legii

Sonda
Czy Haaland wygra z Lewandowskim wyścig o koronę króla strzelców Bundesligi w sezonie 2021/2022?
Najnowsze