Arka Gdynia - Śląsk Wrocław TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Ekstraklasa: Arka - Śląsk LIVE STREAM ONLINE GDZIE OBEJRZEĆ Arka - Śląsk w TV na jakim programie

2020-06-07 2:03 MaSz
Lechia Gdańsk, Arka Gdynia
Autor: Cyfra Sport

Arka Gdynia - Śląsk Wrocław TV NA ŻYWO TRANSMISJA Ekstraklasa: Arka - Śląsk STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać Ekstraklasa Arka - Śląsk w TV Na jakim programie Arka - Śląsk LIVE STREAM w INTERNECIE GDZIE OGLĄDAĆ. W poprzedniej kolejce piłkarze Arki Gdynia po szalonej drugiej połowie przegrali 3:4 z Lechią Gdańsk w derbach Trójmiasta. Drużyna trenera Ireneusza Mamrota musi zacząć punktować jeśli myśli o uratowaniu ligowego bytu. Czy gospodarze pokonają Śląsk Wrocław? Mecz Arka - Śląsk w TV Na którym kanale TRANSMISJA TV z meczu Arka - Śląsk STREAM ONLINE LIVE.

Arka - Śląsk TV NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz dzisiaj

Podczas derbów Trójmiasta graczy Arki Gdynia prowadził już nowy trener Ireneusz Mamrot. Jednak na razie zmiana nie przełożyła się na punkty. Czy zmieni się to po spotkaniu ze Śląskiem Wrocław? - Nie ma mowy o podłamaniu, lecz jest złość - powiedział trener Ireneusz Mamrot na konferencji, gdy zapytano go o starcie z Lechią Gdańsk. - Wiemy, w jakich okolicznościach przegraliśmy i nie chcemy do tego meczu wracać. Dla nas najważniejsze jest to, co będzie w niedzielę. Wiemy, jakie były dobre momenty, jakie były gorsze. Na tym pracowaliśmy od pierwszego treningu. Jaki to będzie miało efekt, to zobaczymy. Uważam, że w grze ofensywnej jest dalej dużo do zrobienia. Siedem bramek w tym spotkaniu padło po stałych fragmentach gry - analizował opiekun Arki.

Arka - Śląsk TV NA ŻYWO TRANSMISJA w TELEWIZJI dzisiaj 7.06

W poprzedniej kolejce Śląsk w ostatniej chwili uratował punkt z Rakowem Częstochowa. Bramkę na wagę remisu 1:1 zdobył z rzutu karnego Michał Chrapek. Jak będzie w starciu z Arką Gdynia, która potrzebuje punktów? - Jesteśmy zadowoleni z tego, że utrzymujemy pozycję - powiedział trener Vitezslav Laviska na klubowej stronie. - Jeśli spojrzymy na tabelę i na to, że przed nami jeszcze dwa wyjazdy, to widać, że będzie trzeba walczyć do ostatniej kolejki o górną ósemkę. Zmiana trenera w Arce to bez wątpienia pozytywna rzecz dla całego klubu. Trener Mamrot wykonywał dobrą pracę w poprzednim klubie, a teraz wniósł do Arki dobrą energię. Ich styl gry różni się od tego, który prezentowali wcześniej. Byli bardziej wycofani i szukali okazji, by szybko przejść do ataku. Strzelili trzy gole na wyjeździe, a mimo to nie mają punktu, jednak taka jest piłka - podsumował szkoleniowiec wrocławian na portalu Śląska.

Arka - Śląsk GDZIE OGLĄDAĆ mecz Arka - Śląsk w TV Na jakim programie

Mecz Arka - Śląsk odbędzie się w niedzielę 7 czerwca. TRANSMISJA z meczu Arka - Śląsk w TV NA ŻYWO na kanale Canal+ Sport, Canal+ Sport 3. Żaden darmowy i legalny stream online nie będzie dostępny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15. Relacja z meczu Arka - Śląsk NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Najnowsze