Kamil Grosicki

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Grosicki

Wzruszające słowa

Córka napisała specjalny list do Kamila Grosickiego. Po jego przeczytaniu łzy płyną po policzkach

2023-06-08 18:29

Kamil Grosicki miniony sezon Ekstraklasy zaliczy z pewnością do udanych. Zdaniem wielu ekspertów i kibiców był jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym, zawodnikiem w całych rozgrywkach. Nie jest jednak tajemnicą, że "Grosik" stara się nie tylko na boisku. Również w życiu prywatnym daje z siebie wszystko. W czwartek 8 czerwca obchodził 35 urodziny. Specjalny i wzruszający list z tej okazji wystosowała do niego córeczka.

Kamil Grosicki po powrocie do polskiej Ekstraklasy przeżywa drugą piłkarską młodość. Wciąż jest w świetnej formie fizycznej, o czym przekonali się rywale Pogoni Szczecin w sezonie 2022/23. Wielokrotnie pokazywał im plecy, jak za najlepszych lat. Po zakończeniu dość długiej kampanii przyszedł wreszcie czas na zasłużony odpoczynek. W przerwie między sezonem a przygotowaniami do kolejnego wypadły akurat urodziny "Grosika". Zamiast zdjęć z wielkiej imprezy, pojawiło się coś, co wzruszyło nawet najbardziej powściągliwych w okazywaniu uczuć. Na Instagramie Grosickiego można przeczytać list, jaki z okazji 35 urodzin napisała do niego ukochana córeczka. Wyłania się z niego opis piłkarza, jakiego z pewnością nie znamy z boiska.

Szymon Marciniak dostał obłędną ofertę. Może zarobić grube miliony, zaskakująca propozycja

Piękny list od córki do Kamila Grosickiego

Trzeba przyznać, że dziecko bardzo się postarało. Odręcznie napisało naprawdę emocjonalne wyznania, a Kamil Grosicki mógł być dumny z tego, jak myśli o nim jedna z najważniejszych osób w życiu. "Dziękuję Wam wszystkim za życzenia urodzinowe" - napisał krótko przy fotce. "Wszystkiego najlepszego z okazji twoich najlepszych urodzin. Życzę ci samych sukcesów w piłce, żebyś zawsze był uśmiechnięty, a gdy będzie ci smutno, to od razu przyjdź do mnie" - zaczęła córka.

Jerzy Dudek przed finałem Ligi Mistrzów. „Manchester City jest w takim gazie, że…”

Takim ojcem jest Kamil Grosicki

W dalszej części możemy dowiedzieć się, jakim naprawdę tatą jest znany z występów w reprezentacji Polski skrzydłowy. "Jesteś najlepszym tatą na całym świecie. Spełniaj swoje najskrytsze marzenia. I zapamiętaj to do końca życia kocham cię najmocniej na całym świecie" - można przeczytać na specjalnej przesyłce, pełnej emocji i dziecięcej miłości, do Kamila Grosickiego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze