Czesław Michniewicz

i

Autor: PAP / Piotr Nowak Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz zdradził, gdzie chciałby pracować! Zaskakujący kierunek

2021-10-09 19:20

Legia Warszawa pod wodzą Czesława Michniewicza przechodzi obecnie trudny okres w PKO Bank Polski Ekstraklasie, ale zgoła odmiennie jest w Lidze Europy, gdzie mistrzowie Polski pokonali i Spartaka Moskwa, i Leicester City. Tymczasem ich trener, Czesław Michniewicz, zdradził, gdzie w przyszłości chciałby pracować. Kierunek może zaskoczyć.

Legia Warszawa na razie może różnie spoglądać na wydarzenia sezonu 2021/2022. Wszystko przez to, że w Lidze Europy idzie jej doskonale, gdzie lideruje swojej grupie, ale nie potrafi przełożyć tej dyspozycji na rozgrywki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Drużna mistrzów Polski zawodzi na krajowym podwórku włącznie ze swoim ostatnim występem, w którym uległa 1:3 Lechii Gdańsk. Szkoleniowiec warszawian, Czesław Michniewicz, do końca nie może zatem spać spokojnie.

Tak Michniewicz świętował wygraną z Leicester

Kto wie, co przyniesie przyszłość - na razie stery warszawskiej Legii w dalszym ciągu są we władaniu Michniewicza, ale jeśli kiepska ligowa passa będzie trwała, wkrótce może to się zmienić. Sam szkoleniowiec udzielił zaś wywiadu rosyjskiemu "rsport.ria.ru". Zapytano go także o chęć pracy w lidze rosyjskiej. - Oczywiście! Rozumiem wasz język, w którym mówię. Rozumiem też ludzi. Mój dziadek mieszkał na Białorusi i każdego lata spędzałem u niego cały miesiąc. Wiem, że liga rosyjska jest bardzo trudna, ale też znacznie bardziej interesująca. Jestem zainteresowany ambitnymi projektami - podkreślił szkoleniowiec cytowany przez "sport.pl".

Zobacz też: Błaszczykowski wytoczył potężne działa. Zarzuca niesprawiedliwe traktowanie

Kto wie - być może w przyszłości taki właśnie scenariusz się zrealizuje i będzie nam dane ujrzeć Czesława Michniewicza pracującego za naszą wschodnią granicą. Nawet jeśli to nieco zaskakujący kierunek, bo przecież na ogół piłkarze i szkoleniowcy celują w kierunki zachodnie. Póki co natomiast jego pełna uwaga skupia się na uporządkowaniu sytuacji Legii Warszawa w PKO Bank Polski Ekstraklasie i dalszym pozytywnym zaskakiwaniu w Lidze Europy.

Tomaszewski ŻĄDA ZWOLNIENIA Sousy! Podał mocny POWÓD | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze