Dyrektor Jagiellonii gościem programu PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport. Zdradził ważne kulisy

2022-10-10 18:04

Jagiellonia Białystok to obecnie jedyny klub w PKO Ekstraklasie, który może pochwalić się serią ośmiu meczów bez porażki. Na Podlasiu mogą mieć więc powody do zadowolenia, a o tym dokąd zmierza klub i jakie są jego cele opowiedział dyrektor sportowy Łukasz Masłowski w programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport. Gościem odcinka był również trener Stali Mielec, Adam Majewski.

Początek sezonu w wykonaniu Jagiellonii Białystok być może nie był najlepszy z możliwych, ale zespół prowadzony przez Macieja Stolaryczka się rozpędził. W ostatniej kolejce PKO Ekstraklasy zanotował ósmy mecz bez porażki, a liderami zespołu są Marc Gual i Jesus Imaz. O Hiszpanach więcej opowiedział Łukasz Masłowski, dyrektor sportowy Jagiellonii.

Kacper Tobiasz zachwyca na boisku i poza nim. Kolejna wpłata bramkarza Legii Warszawa

Gościem odcinka programu PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport był również Adam Majewski. Stal Mielec to obecnie największa rewelacja tego sezonu. W ostatniej kolejce mielczanie pokonali Pogoń Szczecin 4:2, a bohaterem spotkania był Said Hamulić, autor dwóch bramek. Premiera ósmego odcinka PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport odbyła się o godzinie 18:00. Poniżej obejrzysz cały materiał podsumowujący 12. kolejkę Ekstraklasy:

PKO Ekstraklasa Raport odc. 8
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze