Greckie spotkanie kolegów z Legii. Carlitos dołączy do Nagy’a

2020-01-23 15:02 KG
Carlitos
Autor: cyfrasport Carlitos

Były zawodnik Legii Warszawa i Wisły Kraków, Carlitos (30 l.) długo nie pozostawał bezrobotny, zasili niebawem szeregi Panathinaikosu Ateny. Hiszpan po niespełna trzech miesiącach rozstał się z Al-Wahda Abu Zabi i poszukiwał nowego pracodawcy.

Przygoda Hiszpana z arabskim zespołem nie trwała długo. We wrześniu 2019 roku piłkarz opuścił szeregi Legii Warszawa i dołączył do drużyny Al-Wahda Abu Zabi. 30- latek miał zarabiać spore pieniądze i być gwiazdą klubu. Trzeba przyznać, że zaliczył bardzo dobry początek. W rozgrywkach UAE Gulf League zagrał w dziewięciu spotkaniach, strzelił pięć bramek i w każdym meczu wychodził w pierwszym składzie. Po niespełna trzech miesiącach Hiszpan zdecydował się jednak rozwiązać kontrakt.

Napastnik szybko znalazł nowego pracodawcę. Jak donosi portal onsports.gr Hiszpan ma dołączyć do Panathinaikosu Ateny. W greckim klubie Carlitos zagra jednak dopiero w nowym sezonie, ponieważ podczas jednej kampanii nie można grać w trzech zespołach. A w tym sezonie strzelał już dla Legii oraz Al-Wahdy. Może jednak trenować z nową drużyną. W Atenach spotka starego znajomego z Legii Dominika Nagy'a, który został wypożyczony do Panathinaikosu do końca sezonu. Ekipa ze stolicy Grecji zajmuje czwarte miejsce w lidze. Ma 31 punktów i traci 19 do prowadzącego Olympiakosu Pireus.

Najnowsze