Gwiazdor Legii Warszawa padł ofiarą przestępstwa. Stracił duże pieniądze

2021-10-14 16:34
Tomas Pekhart
Autor: Cyfrasport Tomas Pekhart dostał biografię Dimitara Berbatowa

Tomas Pekhart daje bardzo dużo zespołowi warszawskiej Legii. Na boisku radzi sobie znakomicie regularnie strzelając do bramki rywali, choć w tym sezonie zanotował tylko dwa trafienia. Niestety, gwiazdor mistrza Polski padł ofiarą przestępstwa. Stracił duże pieniądze po tym, jak złodzieje okradli jego dom.

Tomas Pekhart w poprzednim sezonie był kluczowym piłkarzem Legii Warszawa w poprzednim sezonie. Czeski napastnik strzelał bramkę za bramką i był ważnym ogniwem w mistrzowskich rozgrywkach. W tym sezonie idzie mu jednak nieco gorzej i do tej pory trafił do bramki zaledwie dwukrotnie. Niestety, ciężko będzie mu zachować czystą głowę po tym, jak został ofiarą przestępstwa. Jak informuje Sebastian Staszewski z Interii, czeski napastnik był ofiarą kradzieży. Złodzieje weszli do jego domu.

Piotr Świerczewski ostro o reprezentacji Polski. "Jako zespół nie pokazaliśmy nic!"

Tomas Pekhart ofiarą kradzieży. Co mu zrabowano?

Według doniesień dziennikarza, Pekhart miał stracić gotówkę, biżuterię i zegarki. To, co jednak najważniejsze to fakt, że nikomu nic się nie stało. Całej rodziny snajpera nie było wtedy w domu. Napastnik Legii jest jedną z pierwszych ofiar takiej kradzieży. Wcześniej regularnie informowano o podobnych przypadkach we Włoszech czy Anglii.

- Według moich info na początku ubiegłego tygodnia złodzieje włamali się do warszawskiego mieszkania króla strzelców Ekstraklasy Tomasa Pekharta. Skradziono gotówkę, biżuterię, zegarki. Piłkarza Legii Warszawa i jego rodziny na szczęście nie było w domu - napisał na Twitterze Sebastian Staszewski. - Mogę to potwierdzić. Jestem w wielkim szoku, moja rodzina także. Nie czujemy się bezpiecznie... Sprawa została zgłoszona policjantom i czekamy teraz na dalszy rozwój wydarzeń - powiedział Interii czeski zawodnik.

Tomas Pekhart w Legii Warszawa

Czeski napastnik gra drugi sezon w barwach warszawskiej Legii. Tomas Pekhart rozegrał dla mistrza Polski 62 spotkania, w których zdobył 32 bramki. Zanotował też trzy asysty. W poprzednim sezonie był królem strzelców ligi.

Spotkanie na szczycie w sprawie Lewandowskiego! Było gorąco, sensacja o krok

Czy rozpoznajesz dziewczyny i żony polskich sportowców?

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. Czyją żoną jest ta pani?
Anna Lewandowska
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze