Autor: Cyfrasport Jacek Magiera

Śląsk rozbity w Białymstoku

Jacek Magiera o otrzymanej lekcji od Jagiellonii. Trener Śląska o tym, co zdecydowało o sukcesie lidera

2024-03-09 9:47

Wydawało się, że Śląsk wychodzi na prostą. W poprzedniej kolejce wygrał i wrócił na fotel lidera. Jednak w starciu z Jagiellonią został rozbity w ciągu pół godziny, ostatecznie przegrał 1:3. Jacek Magiera o otrzymanej lekcji od Jagiellonii. Trener Śląska mówi o tym, co zdecydowało o sukcesie lidera.

Po raz pierwszy stracili trzy gole przed przerwą

W pierwszej połowie Śląsk został zdominowany przez gospodarzy, który w ciągu pół godziny strzelili trzy gole. - Jagiellonia wykorzystała bardzo dobrze swój moment w pierwszej połowie - powiedział trener Jacek Magiera podczas konferencji prasowej, cytowany przez oficjalny portal lidera ekstraklasy. - Po raz pierwszy w tym sezonie straciliśmy trzy gole przed przerwą. Nie zwiesiliśmy jednak głów i graliśmy dalej. Mieliśmy sytuację, aby złapać kontakt - tłumaczył.

Jagiellonia rzuciła Śląsk na kolana i znów jest liderem! Dominik Marczuk zachwycił selekcjonera kadry? [WIDEO]

Starali się gonić, ale...

Mimo porażki szkoleniowiec nie załamuje rąk. Cały czas jego podopieczni są w walce o tytuł. Nutkę optymizmu w serca kibiców Śląska wlała druga połowa, w której zespół próbował walczyć i zdobył bramkę. - Ważne jest, jak drużyna zareagowała w drugiej części - dodawał trener Magiera. - Walczyliśmy o drugiego gola, ale nie zrobiliśmy tego. Zostało 10 meczów do końca ligi, więc jeszcze wszystko przed nami. Staraliśmy się gonić po przerwie. Jednak strzeliliśmy tylko jednego gola. Mam nadzieję, że lekcja, którą otrzymaliśmy, nie pójdzie na marne, lecz tylko pozwoli nam podnieść poziom - przekonywał trener wicelidera ekstraklasy.

Aleksandar Vuković po kolejnym zawodzie. Trener Piasta o pechu, słabości i przerwaniu fatalnej serii [WIDEO]

QUIZ. Jak dobrze znasz polską ekstraklasę?