Zawisza Bydgoszcz

Autor: CYFRASPORT

Jagiellonia - Zawisza. Podział punktów w nudnym meczu

2013-11-08 21:35

Pierwszy mecz 16. kolejki Ekstraklasy nie przyniósł wielkich emocji, a nie używając eufemizmów... był po prostu nudny. Jagiellonia zremisowała z Zawiszą 1:1, a oba gole padły w odstępstwie dwóch minut.

W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiali goście, ale tak naprawdę działo się niewiele. Dopiero druga połowa przyniosła gole. Wynik meczu w 61. minucie. otworzył Dawid Plizga, który skorzystał z prostopadłego podania Maciej Gajosa i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.

Przeczytaj koniecznie: Ranking najprzystojniejszych piłkarzy Ekstraklasy - Natalia Siwiec i Maryla Rodowicz wybierają

Jagiellonia cieszyła się prowadzeniem niecałe dwie minuty. Po strzale Kamila Drygasa obrońcy "Jagi" zdołali odbić piłkę, ale ta spadła pod nogi Wahana Geworgyana, który bez problemu umieścił piłkę w pustej już bramce.

Jagiellonia Białystok - Zawisza Bydgoszcz 1:1 (0:0)
Dawid Plizga 61 - Wahan Geworgyan 63

Jagiellonia Białystok: Krzysztof Baran - Jakub Tosik, Tomasz Porębski, Michał Pazdan, Giorgi Popchadze - Adam Dźwigała, Alexis Norambuena (76. Tomasz Bandrowski) - Dawid Plizga, Maciej Gajos (81. Paweł Drażba), Daniel Quintana - Mateusz Piątkowski (66. Bekim Balaj)

Zawisza Bydgoszcz: Wojciech Kaczmarek - Igor Lewczuk, Paweł Strąk, Andre Pereira, Sebastian Ziajka - Jakub Wójcicki, Kamil Drygas, Hermes (81. Piotr Kuklis), Sebastian Dudek, Luis Carlos - Vahan Gevorgyan (69. Michał Masłowski)