Jakub Rzeźniczak i jego ZACHWYCAJĄCA dziewczyna. Od tych ZDJĘĆ zrobi wam się GORRRĄCO!

2020-07-07 16:42 pff
Jakub Rzeźniczak
Autor: INSTAGRAM Jakub Rzeźniczak

Za „Rzeźnikiem” panny sznurem! Obrońca Wisły Płock Jakub Rzeźniczak (34 l.) ma ogromne powodzenie u pięknych kobiet. Największy amant wśród polskich piłkarzy zmienia partnerki jak rękawiczki. Czy obok najnowszej ukochanej ten pożeracz niewieścich serc wreszcie się ustatkuje?

Niedawno informowaliśmy, że Rzeźniczak ma nową dziewczynę – piękną modelkę Karolinę. Paparazzi przyłapali parę na romantycznym spacerze po centrum stolicy. Zakochani nie szczędzili sobie gorących pocałunków i czułości.


Znany celebryta chciał okraść klub na PÓŁ MILIARDA?! Wpadł w ręce policji

Dziś po tym związku nie ma już śladu. Kuba chwali się fotografiami z inną dziewczyną, równie urodziwą modelką Magdaleną Stępień. Piłkarz promienieje szczęściem i czule obejmuje byłą uczestniczkę programu „Top Model”. Widać, że miłosny żar pomiędzy zakochanymi bucha jak świeża lawa, co potwierdza ogniste zdjęcie wykonane w samych ręcznikach. „Czy to zdjęcie po udanym seksie?” - zagaił jeden z internautów. „Może” - enigmatycznie odpowiedział piłkarz, okraszając komentarz uśmiechniętym emotikonem.


Kamil Grosicki po premierowym golu dla WBA: Pokazałem, że nigdy nie pękam

Rzeźniczak ma za sobą już kilka mniej lub bardziej burzliwych związków. Najpoważniejszym był ten z Edytą Zając. Para wzięła ślub w 2016 roku, ale krótko potem Kuba został ojcem dziecka innej kobiety. Małżeństwo z Edytą tego nie przetrwało, para jest w trakcie rozwodu.

Oto Rzeźnik kobiecych serc! Kuba Rzeźniczak największym amantem polskiej piłki | FUTBOLOGIA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze