Josue, Ivi Lopez

i

Autor: Cyfrasport Josue, Ivi Lopez

Pierwsze starcie już za nimi!

Josue kontra Ivi Lopez. Zobaczcie jak wypadły gwiazdy Legii i Rakowa w specjalnym sprawdzianie [WIDEO]

2023-04-01 13:30

To od tego duetu będzie zależała gra obu drużyn. Josue jest liderem Legii, a Ivi Lopez najlepszym graczem Rakowa. Zmierzą się w sobotnim hicie ekstraklasy na Łazienkowskiej. Wcześniej rywalizowali ze sobą w "Ekstra Gra" przygotowanym przez oficjalny portal PKO BP Ekstraklasy. Jak im poszło? Kto był górą: Portugalczyk czy Hiszpan?

Josue rządzi w Legii, Ivi Lopez w Rakowie

W tym sezonie Josue i Ivi Lopez spisują świetnie. Portugalczyk jest kapitanem Legii i jej najlepszym strzelcem. Zdobył osiem bramek w lidze. Hiszpan błyszczy w barwach Rakowa, strzelił w ekstraklasie także osiem goli. As lidera ma apetyt, aby w tym sezonie sięgnąć po tytuł, zdobyć po raz trzeci z rzędu Puchar Polski i powalczyć o koronę króla strzelców. Ivi Lopez snajperskie berło przymierzył w ubiegłej edycji, gdy zdobył 20 bramek i był najlepszym strzelcem polskiej ligi.

Kto zyskał przewagę przed hitem?

Piłkarze mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i poczuć się jak bohaterowie popularnego programu telewizyjnego "Milionerzy". W specjalnym materiale przygotowanym przed sobotnim hitem ekstraklasy odpowiadali na pięć pytań. Do każdego z nich do wyboru mieli trzy odpowiedzi. Mogli skorzystać z trzech kół ratunkowych. Mogli usunąć błędną odpowiedź, sprawdzić za pomocą VAR-u i wykonać telefon do znajomego, aby im pomógł wybrać właściwe rozwiązanie. Jak sobie poradzili? Który z nich zyskał przewagę przed sobotnim hitem na Łazienkowskiej? W każdym razie liderzy Legii i Rakowa z uśmiechem odpowiadali na pytania.

Sonda
Czy Legia zdobędzie w sezonie 2022/2023 jakieś trofeum?
PKO Ekstraklasa Raport 20.03
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze